(VIDEO) SRBIN NAČEO GRAĐANE: Filip Kostić pokrenuo Štutgart da samelje Mančester siti

Četiri komada za poluvreme

"Švabe" posle 45 minuta vodile 4:0, a Pelegrinijev tim u finišu uspeo da ublaži debakl na generalnoj proveri za novu sezonu - 4:2

Fudbaleri Štutgrata pobedili su Mančester siti 4:2 u prijateljskoj utakmici.

"Švabe", na čijem stadionu se meč igrao, na poluvremenu su imale ogromnu prednost - 4:0. "Građane" je načeo srpski reprezentativac Filip Kostić golom već u 15. minutu. Do odlaska na odmor mrežu gostiju tresli su i Danijel Didavi u 31. i Danijel Ginček u 36. i 37. minutu. Siti je tek u finišu meča ublažio poraz, golovima Kelečija Ikenača u 84. i Edina Džeka u 89. minutu.

Za Mančester siti celu utakmicu odigrao je Aleksandar Kolarov.

Ovo je bila poslednja provera tima Manuela Pelegrinija pred start Premijer lige, koji je zakazan za sledeći vikend.