(VIDEO) SUBOTIČANI ŽESTOKO PROTESTOVALI: Da li je Spartak oštećen protiv Zvezde?

Procenite sami

Lider Superlige Srbije na teškom gostovanju u Subotici

SUBOTICA - Fudbaleri Crvene zvezde poveli su protiv Spartaka 2:1 u 51. minutu prvog poluvremena utakmice 12. kola Superlige Srbije.Prvo poluvreme je produženo za šest minuta, a Zvezda je dala gol u poslednjem minutu sudijske nadoknade. U strelce se upisao Katai, ali su Subotičani žestoko protestovali tvrdeći da je prethodno bio prekršaj za Spartak.Vijeira i Mladenović su bili u duelu, a Subotičani tvrde da je igrač Zvezde tom prilikom napravio prekršaj. Međutim, sudija nije ništa svirao, a Vijera je potom prosledio loptu do Kataija kome nije bilo teško da zatrese mrežu domaćeg tima.

Crvena zvezda je na kraju pobedila 3:2.