• Acapulco, Mexico
    Karlovic, Ivo 1 6 6 3 1 Harrison, Ryan 1 4 7 2 1
  • Kyoto, Japan
    Moriya, Hiroki 0 2 0 Ito, Tatsuma 0 4 0
  • Kolkata, India
    Duckworth, James 0 1 0 Bemelmans, Ruben 0 2 0
  • Kolkata, India
    Chen, TI 0 1 0 Albot, Radu 0 1 0
  • Australia F1, Doubles
    De Waard S / O'Connell C 0 2 0 Ball C / Reid M 0 2 0
  • Aurangabad, Singles W-C25-IND-...
    Han, Xinyun 0 1 0 Naydenova, Aleksandrina 0 0 0
  • Acapulco, Mexico
    Tomic, Bernard 07:05 Ferrer, David
  • Clare, Doubles W-C15-AUS-03A
    Elie J / Moore J 07:30 Ayukawa M / Takahata K
  • Iran F5, Singles
    Dubinski, Artur 07:30 Marie, Jules
  • Kolkata, India, Doubles
    Bemelmans R / Bozoljac I 07:50 Devvarman S / Nedunchezhiyan J
  • Kolkata, India, Doubles
    Duckworth J / Saville L 07:50 Chen T / Lopez-Perez E
  • Turkey F8, Singles
    Stebe, Cedrik-Marcel 08:00 Tybar, Maxim
  • Turkey F8, Singles
    Ratniuk, Maxim 08:00 Deviatiarov, Marat
  • Turkey F8, Singles
    Woerner, Paul 08:00 Konecny, Michal
  • Turkey F8, Singles
    Vorster, Tucker 08:00 Agabigun, Sarp
  • Turkey F8, Singles
    Mridha, Jonathan 08:00 Erun, Fatih Taha
  • Turkey F8, Singles
    Chanakira, Tinotenda 08:00 EL Mihdawy, Adam
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Piskun, Oleksandra 08:00 Shymanovich, Iryna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Rosca, Ioana Loredana 08:00 Wienerova, Lenka
  • Aurangabad, Singles W-C25-IND-...
    Jakupovic, Dalila 08:10 Benoit, Marie
  • Kyoto, Japan, Doubles
    Soeda G / Uchiyama Y 08:40 Singh K / Whittington A
  • Egypt F7, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Sabry, Sherif
  • Egypt F7, Singles
    Tepavac, Marko 09:00 Neuchrist, Maximilian
  • Egypt F7, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 09:00 Brunner, Pascal
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kairi, Angeliki 09:00 Kushkhova, Aminat
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 09:00 Aksu, Ayla
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Luangnam, Nudnida 09:00 Hruba, Marina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sun, XU Liu 09:00 Cadar, Elena Teodora
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Saidova, Shakhlo 09:00 Dolonc, Vesna
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Burger, Cindy 09:00 Sasnovich, Aliaksandra
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Vajdova, Nikola 09:30 Hattingh, Ilze
  • Tunisia F7, Singles
    Bauvy, Romain 09:30 Solberg, Christoffer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Malikova, Tereza 09:30 Koehler, Maria Joao
  • Tunisia F7, Singles
    Tabatruong, Maxime 09:30 Jankovits, Yannick
  • Iran F5, Singles
    Ivashka, Ilya 09:30 Zemlja, Grega
  • Turkey F8, Singles
    Baltensperger, Raphael 09:30 Haerteis, Johannes
  • Turkey F8, Singles
    Kobelt, Peter 09:30 Kirche, Leonardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Evtimova, Dia 09:30 Cheli, Camille
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Sezer, Melis 09:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-08A
    Cengiz, Berfu 09:30 Eraydin, Basak
  • Kyoto, Japan, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 10:00 Katayama S / Sato B
  • Palmanova (Mallorca), Singles...
    Bukta, Agnes 10:00 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Egypt F7, Singles
    Sillanpaa, Henrik 10:30 Gabb, Richard
  • Egypt F7, Doubles
    Badanov D / Surchenko D 10:30 Liniger J / Von Massow G
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Tig, Patricia Maria 10:30 Vrljic, Ana
  • Saint-Petersburg, Singles W-C5...
    Jorovic, Ivana 10:30 Ostapenko, Jelena
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Novoselova P / Shymanovich I 11:00 Folts A / Lister C
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 11:00 Klasen, Anna
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    De Bernardi, Clothilde 11:00 Vajdova, Natalia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stephenson, Francesca 11:00 Belenova, Elena
  • Egypt F7, Doubles
    Cagnina J / Maamoun K-M 11:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Oyen, Sofie 11:00 Partaud, Marine
  • Iran F5, Doubles
    Munoz-Abreu J / Vervoort M 11:30 Inzerillo J / Marie J
  • Palmanova (Mallorca), Singles...
    Boualem, Josephine 11:30 Samir, Sandra
  • Dubai, UAE, Doubles
    Bopanna R / Nestor D 11:30 Rojer J-J / Tecau H
  • Turkey F8, Doubles
    Assuncao Garla F / Ergeneman G 12:00 GAO X / Ouyang B
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Dmitrieva K / Zubkova A 12:00 Cheli C / Pinto G
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C5...
    Ozgen P / Pirazhenka S 12:00 Foretz S / Vrljic A
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C5...
    Golubic V / Sasnovich A 12:00 Gasparyan M / Tarasova A
  • Turkey F8, Doubles
    EL Mihdawy A / Voinea C F 12:00 Anguelov C / Jhun A
  • Turkey F8, Doubles
    Haerteis J / Wagner H 12:00 Kirche L / Wolmarans F
  • Turkey F8, Doubles
    Agabigun S / Erun F T 12:00 Sentay A / Yalcinkale B
  • Turkey F8, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Kiuamov T / Ratniuk M
  • Beinasco, Singles W-C25-ITA-01...
    Knoll, Xenia 12:00 Kucova, Kristina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Sezer M / Wienerova L 12:00 Eraydin B / Poikajarvi R
  • Portugal F1, Singles
    Vega Hernandez, David 12:00 Boutillier, Remi
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Matviyenko L / Piskun O 12:30 Kajevic E / Tomey E
  • Aurangabad, Doubles W-C25-IND-...
    LEE Y-H / Wongteanchai V 12:30 HSU C-W / Lee P-C
  • Cherbourg, France
    Gombos, Norbert 12:30 Teixeira, Maxime
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Laisne, Kinnie 12:30 Hobgarski, Katharina
  • Spain F5, Singles
    Kontinen, Micke 12:30 Chazal, Maxime
  • Palmanova (Mallorca), Doubles...
    Grajdek K-A / Parazinskaite A 13:00 Bara I M / Bukta A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Terziyska J 13:00 Cheapchandej P / Luangnam N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Aksu A / Topsel M 13:00 Koek M / Wikkerink J
  • Portugal F1, Singles
    Ubiergo, Jordan 13:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Ostlund F / Rinaldo Persson K 13:30 Lemmens E / Tiel E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Buzean D / Gulman Y 13:30 Gjorcheska L / Kawasaki Y
  • Cherbourg, France
    Kravchuk, Konstantin 13:50 Authom, Maxime
  • Dubai, UAE
    Coric, Borna 14:00 Federer, Roger
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Wacanno, Eva 14:00 Fridman, Olga
  • Spain F5, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Granollers-Pujol, Gerard
  • Beinasco, Singles W-C25-ITA-01...
    Caregaro, Martina 14:00 Krejcikova, Barbora
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-08A
    Dinu C / Rosca I L 14:00 Kotelesova B / Zimmermann K
  • Italy F2, Singles
    Halys, Quentin 14:00 Barry, Sam
  • Italy F2, Singles
    Galovic, Viktor 14:00 Frigerio, Lorenzo
  • Portugal F1, Singles
    Machado, Rui 14:00 Masur, Daniel
  • Tunisia F7, Doubles
    Fortuna C / Giacalone O 14:30 Solberg C / Solberg R
  • Tunisia F7, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 14:30 Bellier A / Kanar J
  • Tunisia F7, Doubles
    Caruso S / Massara A 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Doha, Qatar
    Suarez Navarro, Carla 14:30 Safarova, Lucie
  • Chile F2, Singles
    Malla, Bastian 15:00 Beretta, Duilio
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Cepede Royg, Veronica 15:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Cherbourg, France, Doubles
    Michon A / Teixeira M 15:10 Skupski K / Skupski N
  • Doha, Qatar, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 15:30 Makarova E / Vesnina E
  • Italy F2, Singles
    Trevisan, Matteo 15:30 Bester, Philip
  • Doha, Qatar
    Williams, Venus 15:45 Azarenka, Victoria
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Andrianjafitrimo T / Salas E 16:00 Kuzmova V / Schmiedlova K
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 16:00 Scholsen H / Tanielian C
  • Dubai, UAE
    Djokovic, Novak 16:00 Berdych, Tomas
  • Macon, Singles W-C10-FRA-06A
    Ghesquiere, Celine 16:00 Haas, Sina
  • Portugal F1, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Pavic, Mate
  • Portugal F1, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Deus N / Sousa P
  • USA F9, Singles
    Smith, Connor 16:00 Maden, Yannick
  • Chile F2, Singles
    Marti, Javier 16:30 Samper-Montana, Jordi
  • USA F9, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Mena, Facundo
  • USA F9, Singles
    Turini, Thales 16:30 Folie, Alexandre
  • Doha, Qatar, Doubles
    Hsieh S-W / Mirza S 17:00 Chan H-C / Dellacqua C
  • Spain F5, Doubles
    Esteve Lobato E / Werner J-M 17:00 Igoshin A / Martos Gornes S
  • Beinasco, Doubles W-C25-ITA-01...
    Knoll X / Matteucci A 17:00 Schuurs D / Seguel D
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Kovinic, Danka 17:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Italy F2, Singles
    Barrere, Gregoire 17:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Italy F2, Doubles
    Arends S / Lootsma N 17:00 Barry S / Galovic V
  • Cherbourg, France
    De Schepper, Kenny 17:00 Paire, Benoit
  • Dubai, UAE, Doubles
    Inglot D / Mergea F 17:20 Qureshi A U H / Zimonjic N
  • Macon, Doubles W-C10-FRA-06A
    Shinikova I / Wacanno E 17:30 Laisne K / Partaud M
  • Portugal F1, Doubles
    Geerts M / Masur D 17:30 Barbosa R / Tavares L
  • Buenos Aires, Argentina
    Monaco, Juan 17:50 Cuevas, Pablo
  • Chile F2, Doubles
    Aguilar J / Podlipnik-Castillo H 18:00 Cuevas M / Kicker N
  • USA F9, Singles
    Uspensky, Dennis 18:00 Aubone, Jean-Yves
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Rogowska, Olivia 19:00 Sakkari, Maria
  • Cherbourg, France
    Arnaboldi, Andrea 19:00 Couacaud, Enzo
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    De Vroome, Indy 19:00 Soylu, Ipek
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    Hibi, Mayo 19:00 Sanchez, Maria
  • Panama F1, Singles
    Endara, Ivan 20:00 Trinker, Bastian
  • Buenos Aires, Argentina
    Almagro, Nicholas 20:00 Robredo, Tommy
  • Cherbourg, France, Doubles
    Junaid R / Shamasdin A 20:20 Daniell M / De Schepper K
  • Campinas, Singles W-C25-BRA-02...
    Pereira, Teliana 20:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    Konta, Johanna 20:30 Bellis, Catherine Cartan
  • Rancho Santa Fe, Singles W-C25...
    Marand, Sanaz 20:30 Pera, Bernarda
  • USA F9, Doubles
    Matos R / Magalhaes Hueb De Menezes J L 21:00 Sant'Anna B / Turini T
  • Panama F1, Singles
    King, Darian 22:00 Peralta, Julio
  • Campinas, Doubles W-C25-BRA-02...
    Gamiz A / Goncalves P C 22:00 Parmentier P / Rogowska O
  • Rancho Santa Fe, Doubles W-C25...
    Crawford S / Muhammad A 22:00 Harman E J / Pegula J
  • Rancho Santa Fe, Doubles W-C25...
    Soylu I / Stojanovic N 22:00 LAO D / Wong K
  • Buenos Aires, Argentina
    Berlocq, Carlos 22:45 Rola, Blaz
  • Acapulco, Mexico
    Bacsinszky, Timea 23:00 Karatantcheva, Sesil

Podrška saigraču

Tomić dao golčinu za brata Lolu Smiljanića

Fudbal

Autor:

Fudbaler Partizana Nemanja Tomić gol protiv Valete proslavio uz poruku „I u dobru i u zlu, tvoj brat je uvek tu. Nema predaje“

Nemanja Tomić, Milan Lola Smiljanić, gol, Partizan, Valeta

Necino srce kuca za druga Lolu

Drugarstvo iznad svega!
Fudbaler Partizana Nemanja Tomić gol koji je postigao protiv Valete proslavio je podigavši dres ispod kojeg je imao majicu s natpisom: „I u dobru i u zlu, tvoj brat je uvek tu. Nema predaje“. Iako Neca ne želi da prizna, ta poruka je gotovo sigurno upućena njegovom velikom prijatelju i saigraču Milanu Loli Smiljaniću, koga trener Vladimir Vermezović nije poveo na Maltu.

- To je posvećeno jednom mom drugu, ali ne bih otkrivao o kome je reč. Hteo sam da ga pozdravim na taj način i to je sve - rekao je Tomić, a zatim nastavio o igri i sjajnom golu:

- Nisam vežbao taj šut, već mi je lopta došla, video sam da mi se ukazala prilika, šutnuo sam i posrećilo mi se da lopta završi u golu. Drago mi je što smo pobedili i ostvarili dobar rezultat, koji nam garantuje mirniju pripremu revanša na našem stadionu sledeće nedelje.

Drugi meč protiv Maltežana zakazan je za 24. jul, ali Tomić ne zna hoće li i njega biti u timu, imajući u vidu da je reprezentativac Srbije na korak od pronalaska inostranog angažmana.

- Ukoliko odem, voleo bih da se jednog dana vratim u Partizan, pa se ponašam profesionalno i dajem sve od sebe. Osvojio sam četiri titule, dva kupa, dva puta igrao Ligu Evrope i jednom Ligu šampiona, ali i dalje imam motiv da igram. Pored Dnjepra, ima još nekoliko zainteresovanih klubova, ali ne bih o tome. I o Dnjepru smo pričali ranije nego što je trebalo, pa se još ništa nije dogodilo - kaže Tomić.

Lola patio u Beogradu zoom Lola patio u Beogradu


Sutra žreb za treće kolo

Sutra je u Nionu žreb za naredno kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a mogući protivnici Partizana, koji ima povlašćeni status, jesu pobednici mečeva: Ulises (Jermenija) - Šerif (Moldavija), Skenderbeg (Albanija) - Debrecin (Mađarska), Maribor (Slovenija) - Željezničar (BiH), Molde (Norveška) - Ventspils (Letonija), Slovan (Češka) - Šahtjor (Kazahstan), Budućnost (C. Gora) - Slask (Poljska), Helsinki (Finska) - KR Rejkjavik (Island), AEL Limasol (Kipar) - Linfild (S. Irska), Šamrok (R. Irska) - Ekranas (Litvanija) i Nefči (Azerbejdžan) - Zestafoni (Gruzija).

Vermez: Nisam video majicu

Trener Partizana Vladimir Vermezović kaže da ne zamera Stefanu Baboviću na bespotrebno dobijenom žutom kartonu, kao ni Nemanji Tomiću zbog skidanja dresa, za šta se dobija ista kazna.

- Ne zameram im ništa, samo su bespotrebno potrošili kredit. Što se Necine poruke tiče, mogu samo da kažem kako sam video da je pokazao majicu, ali zaista ne znam šta je pisalo na njoj - kaže Vermezović.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Bilo bi fenomenalno kad bi se bar 35% duga naplatilo, ali struktura dužnika je takva da je i to skoro nemoguće Branko Pavlović ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!