• Iran F11, Singles
    Klec, Ivo 09:00 Luetjen, Jonas
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 09:00 Galoppini, Davide
  • Iran F11, Singles
    Descotte, Matias Franco 09:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 2 6 7 2 2 Geerts, Michael 0 3 6 0 0
  • Turkey F42, Singles
    Marti, Yann 09:15 Mugevicius, Lukas
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 2 6 6 6 2 2 Roemer, Charlotte 1 2 7 3 1 1
  • Turkey F42, Singles
    Altuna, Tuna 1 1 6 3 1 Mugevicius, Lukas 1 6 4 1 1
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 1 6 4 1 Pinto, Giorgia 0 4 5 0
  • Cyprus F3, Singles
    Nejedly, Pavel 0 1 3 0 0 Zhang, Zhizhen 2 6 6 2 2
  • Cyprus F3, Singles
    Barry, Sam 2 6 6 2 2 Salviato, Francesco 0 3 2 0 0
  • Cyprus F3, Singles
    Chrysochos, Petros 1 6 4 1 Chadaj, Adam 0 4 2 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Rudakova, Anastasia 2 6 6 2 2 Kalimullina, Ralina 0 1 2 0 0
  • Cyprus F3, Singles
    Goldengoren, Tal 2 6 6 2 2 Rizzuti, Giovanni 0 4 3 0 0
  • Tunisia F9, Singles
    Ghorbel, Anis 1 0 6 1 1 Ghedin, Nicola 1 6 1 1 1
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 2 6 6 2 2 Parshina Y / Zolotareva A 0 0 2 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reddy, Snehadevi S 1 6 1 1 Sherif, Mayar 0 4 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Dijkman, Inger 0 2 1 0 0 Lukic, Vojislava 2 6 6 2 2
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 2 6 6 2 2 D Oliveira, Eden 0 1 1 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Rose, Malika 1 6 0 1 Han, Sung-Hee 0 4 1 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 0 6 2 0 Boulter, Katie 1 7 2 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Anil, Cemre 0 2 0 0 Sliusar, Kateryna 1 6 1 1
  • Kuwait F3, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 1 6 3 1 Inui, Yuichiro 0 3 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 0 6 0 Svinos, Angelique 0 5 0
  • Turkey F42, Singles
    Yurtacan, Efe 0 5 0 Safiullin, Roman 0 6 0
  • Tunisia F9, Singles
    BEN Hassen, Ameur 0 2 0 Giacalone, Omar 1 6 1
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Tolibova S / Zubkova A 0 0 0 0 Khabibulina A / Merenkova P 1 6 5 1
  • Turkey F42, Singles
    Woerner, Paul 1 6 1 1 Tsivadze, George 0 1 1 0
  • Tunisia F9, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 0 1 0 Perez Sanz, David 0 4 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Toljan, Janina 0 5 0 Mikheeva, Alina 0 2 0
  • Turkey F42, Singles
    Ilkel, Cem 0 3 0 Altmaier, Daniel 0 3 0
  • Cyprus F3, Singles
    Serdarusic, Nino 0 1 0 Djere, Laslo 0 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Prati, Federica 0 1 0 Aksu, Ayla 1 6 1
  • Egypt F34, Singles
    Jakob, Florian 0 2 0 Uzhylovsky, Vladimir 0 3 0
  • Kuwait F3, Singles
    Bossel, Adrien 0 3 0 Davids, Chevaan 0 1 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Rubini, Stefania 0 0 Caregaro, Martina 0 0
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 12:00 Dyakonov S / Miki P
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Salimova S / Vaynberg S 0 0 0 Bryzgalova Y / Lazareva M 0 1 0
  • Egypt F34, Singles
    Jomby, Tom 12:00 Jankovic, Miki
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 0 0 0 Maamoun, Karim-Mohamed 0 1 0
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 12:00 Gille, Sander
  • Cyprus F3, Singles
    Bulis, Mor 12:05 Ruppli, Andrew
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Curovic, Tamara 12:10 Giovine, Claudia
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 12:20 Asvestas M / Christoforou C
  • Turkey F42, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 12:20 Lootsma, Niels
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 12:20 Kocher, Imane
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 12:20 Jaeger, Corina
  • Cyprus F3, Singles
    Ioannides, Constantinos 12:20 Dubail, Julien
  • Tunisia F9, Singles
    Mladenov, Vasko 12:20 Grenier, Hugo
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 12:20 Quattrone, Chiara
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 12:25 Fedosenkova G / Franze C
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Wikkerink, Janneke 12:35 Fomina, Alona
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Arsova S / Georgieva N 12:35 Gjorcheska L / Konig P
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Ciraolo, Vincenza 12:40 Haas, Sina
  • Turkey F42, Singles
    Celikbilek, Altug 12:45 Karlovskiy, Evgeny
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 12:45 Escoffier, Antoine
  • Turkey F42, Singles
    Mylokostov, Denys 12:55 Basic, Mirza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 13:00 Alves Valle, Marcela
  • Kuwait F3, Doubles
    Haenle P / Pulgar-Garcia J 13:00 Gohlke D / Trubrig C
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 13:00 Al-Qallaf A / Hallak T
  • Turkey F42, Singles
    Yalcinkale, Barkin 13:05 Liniger, Jannis
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 13:10 Daniel, Jaeda
  • Egypt F34, Singles
    Ridout, Robbie 13:10 Schonenberg, Tom
  • Cyprus F3, Doubles
    Bois M / Glancy D 13:15 Mihailovski A / Pervolarakis M
  • Kuwait F3, Doubles
    Giacomelli L / Tabrizi K 13:15 Hemery C / Vanneste J
  • Kuwait F3, Doubles
    Cappeau G / Portales N 13:20 Neuchrist M / Wirlend D
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 13:25 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Cyprus F3, Doubles
    Barraco N / Rizzuti G 13:30 Baghdatis P / Hadjistyllis S
  • Cyprus F3, Doubles
    Campbell N / Efstathiou M 13:35 Barry S / O'Hare D
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 13:50 Kyratzis S / Popovic B
  • Cyprus F3, Doubles
    Chrysochos P / Serdarusic N 13:50 Carpen A-D / Chadaj A
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 13:50 Obert, Adrian
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 13:50 D'Oliveira E / Parrizas-Diaz N
  • Tunisia F9, Doubles
    BEN Hassen A / Ghorbel A 13:50 Ribeiro Navarrete S / Vivero Gonzalez P
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Intert A / Verster N 13:55 Boulter K / Simpson J
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:00 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 14:00 Garces, Felipe
  • Chile F8, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 14:00 Villanueva, Gonzalo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 14:05 Buzean D / Gulman Y
  • Tunisia F9, Doubles
    Giacalone O / Gjomarkaj M 14:15 Marcan D / Onishi K
  • Tunisia F9, Doubles
    Gooch D / Marsalek J 14:30 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Turkey F42, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 14:35 Dmitriev K / Plotniy A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 14:40 Lavrikova E / Prati F
  • Cyprus F3, Doubles
    Cuzdriorean R / Koutrouzas C 14:45 Milushev P / Neykov A
  • Domincan Republic F1, Singles
    Bernardi, Pedro 15:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Kohen, Alan 15:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 15:00 Miro, Antonio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moutet, Corentin 15:00 De Paula, Fabiano
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 15:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 15:00 Doria, Luciano
  • Brazil F15, Singles
    Romboli, Fernando 15:00 Vilella Martinez, Mario
  • Brazil F15, Singles
    Casanova, Hernan 15:00 Kicker, Nicolas
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 15:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:30 Sanchez, Rodrigo
  • Chile F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:30 Aguilar, Jorge
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 15:45 Cooper J / Merunka S
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Quiceno, Valerie
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:00 Ferrero, Melina
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Vasilyev, Ilya
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 16:30 Galarza, Juan Ignacio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:30 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Felix, Jesus Francisco 16:30 Smith, Connor
  • Brazil F15, Singles
    Behar, Ariel 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Brazil F15, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 16:30 Civita-Telles, Leonardo
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 16:30 Sorgi, Joao Pedro
  • Chile F8, Singles
    Matute, Juan Manuel 17:00 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Chile F8, Singles
    Sborowitz, Matias 17:00 Malla, Bastian
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 17:00 Dischinger E / Guerses G
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Zeballos, Noelia 17:30 Monroy, Yuliana
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Rizzolo, Kayla 17:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Ferrero M / Lucero C 18:00 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 18:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 18:00 Dias M / Severino C
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 19:00 Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Aguirri, Camila 19:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Chile F8, Doubles
    Gennaro D / Navarro S 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 19:00 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Brogan A / Herazo Gonzalez M F 19:30 Rescaldani F / Zeballos Melgar N
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Gandini K M / Gastien E G
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Miro A 19:30 Bernardi P / Smith C
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Sendegeya A / Vasilyev I 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Brazil F15, Doubles
    Dutra DA Silva D / Sorgi J P 19:30 Gutierrez O J / Kicker N
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:00 Barroetavena M / Doria L
  • Brazil F15, Doubles
    Civita-Telles L / Vilella Martinez M 20:00 Casanova H / Ficovich J P
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Oliveira, Marlon

ne ide

Troicki u Hamburgu poražen i u dublu

Tenis

Autor:

Troicki je u utorak eliminisan u prvom kolu singla porazom od Čeha Lukaša Rosola sa 2:1 u setovima

Nikako da krene: Vikttor Troicki

Nikako da krene: Viktor Troicki

HAMBURG - Srpski teniser Viktor Troicki i Nemac Kristofer Kas nisu uspeli da se plasiraju u drugo kolo u konkurenciji dublova na ATP turniru u Hamburgu pošto su  na startu takmičenja izgubili od francuskog para Žil Simon/Žeremi Šardi sa 2:1 u setovima.

Troicki je u utorak eliminisan u prvom kolu singla porazom od Čeha Lukaša Rosola sa 2:1 u setovima.Ranije Nenad Zimonjić i Austrijanac Aleksander Peja izborili su plasman u drugo kolo dublova savladavši nemački par Tobijas Kamke/Julijan Rajster sa 6:4, 6:1.

Turnir u Hamburgu igra se za ukupan nagradni fond od milion evra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Šešelj je prilika da se Srbija obračuna s prošlošću Bakir Izetbegović, član Predsedništva BiH

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!