ALBANAC DONEO TRIJUMF ŠVAJCARSKOJ: Evo šta je Šaćiri rekao o pobedi nad Srbijom

POGODAK u 90. MINUTU

Mundijal 2018 -

Švajcarski reprezentativac Džerdan Saćiri rekao je da je njegova ekipa u večerašnjoj utakmici i pobedi protiv Srbije na Svetskom prvenstvu, pokazala da je napredovala.

"Godinama dokazujemo da se razvijamo i da napredujemo, a večeras smo to ponovo pokazali na terenu. Oni su vodili sa 1:0, ali smo uspeli da preokrenemo. Naši igrači igraju u vrhunskim evropskim klubovima. Zadržali su mirnoću. Preokrenuli smo utakmicu, a to ne bismo uspeli pre nekoliko godina", rekao je Šaćiri za sajt Fife.

Švajcarska je večeras u Kalinjingradu pobedila Srbiju sa 2:1, u utakmici drugog kola Grupe E na Svetskom prvenstvu.

Srbija je povela u petom minutu golom Aleksandra Mitrovića, a izjednačio je Granit Džaka u 52. minutu. Pobedonosni gol postigao je Šaćiri u 90. minutu.

Švajcarska je druga na tabeli Grupe E sa četiri boda, koliko ima i prvoplasirani Brazil. Srbija ima tri boda, a Kostarika je bez bodova.

U poslednjem trećem kolu u sredu, Švajcarska će igrati protiv Kostarike, a Srbija protiv Brazila.