vreme slavlja

LUDNICA U MOSKVI: Ovako su Rusi slavili istorijski trijumf nad Španijom (KURIR TV)

Mundijal 2018 -

Fudbalska reprezentacija Rusije savladala je posle penala Španiju 4:3 (1:1) i plasirala se prvi put u istoriji u četvrtfinale Svetskog prvenstva čiji je domaćin.

Junak istorijske pobede na stadionu Lužnjiki je golman Igor Akinfejev koji je u penal seriji zaustavio udarce Kokea i Jaga Aspasa. Inače, u regularnom toku golove su postigli Ignaševič, autogol posle kornera u 11. minutu i Dzjuba sa penala za Rusiju u 41. minutu.

Ovaj trijumf Rusije izazvao je erupciju oduševljenja po celoj Moskvi. Ipak, najveselije je bilo oko samog stadiona, gde su gledaoci po izlasku sa tribina nastavili da se vesele i slave istorijski uspeh domaćina Mundijala.

Kompanija Frikom je ponosna što je i ove godine ostvarila partnerstvo sa Fudbalskim savezom Srbije. Frikom potvrđuje snažnu podršku koju brend već godinama pruža reprezentaciji i kroz sladoled "GOOL", zvanični sladoled FS Srbije. Time je potvrđena dugogodišnja podrška koju Frikom daje sportu u Srbiji i zdravom načinu života, kao i zdravom navijanju.