(VIDEO) MADRIĐANI MOGU I SA DRUGIM TIMOM: Real bez najvećih zvezda pobedio u Hihonu golom Iska u 90.

Preokret Kralja

Fudbaleri Real Madrida posle mnogo muka pobedili su Sporting u Hihonu 3:2 (1:1) u utakmici 32. kola španskog prvenstva.

Trener Reala Zinedin Zidan odlučio je da na teren u Hihonu pošalje "drugi tim", jer, osim što zbog povrede nije mogao da računa na Bejla, u tim nije uvrstio ni Ronalda, Benzemu, Modrića, Krosa, Navasa... Francuz ih je odmarao za revanš četvrtfinala Lige šampiona protiv Bajerna.

Uprkos tome, lider je uspeo da pobedi i to zahvaljujući Isku, dvostrukom strelcu, koji je mu pogotkom u 90. minutu doneo trijumf.

Sporting je dva puta vodio, Real dva puta dolazio do izjednačenja, a u finišu i do pobede.

Domaćin je poveo preko Čopa u 14. minutu, Isko je svoj prvi gol dao u 17, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 1:1.

U 50. minutu Vesga vraća Sportingu prednost, ali Morata u 59. i Isko u 90. donose pobedu Realu.

Real sada ima 75 bodova, šest više od Barselone.

Sporting je na 18. mestu sa 22 boda.

Real u narednom kolu dočekuje Barselonu u velikom španskom derbiju, dok Sporting ide u goste Osasuni.

Duje Cop Goal HD - Gijon 1-0 Real Madrid - 15... by Bundes-Liga

Isco Goal - Gijon 1-1 Real Madrid 15.04.2017 by whywhywhymemememememmeemme

Mikel Vesga Goal HD - Gijon 2-1 Real Madrid... by billiemccarroll

Alvaro Morata Goal HD - Sporting Gijon 2-2 Real... by Live1Goals

Isco 2nd Goal HD - Sporting Gijon 2-3 Real... by Live1Goals