GOLEADA NA MARAKANI PRIPALA CRVENO-BELIMA: Zvezda se kockala, pa na kraju slavila u derbiju sa TSC-om! (VIDEO)

ling long SUPERLIGA SRBIJE!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas TSC sa 3:1, u 14. kolu Super lige Srbije.

Zvezda je prva na tabeli sa 36 bodova, četiri više od drugoplasiranog Čukaričkog.

TSC je posle odličnog starta u debitantskoj sezoni srpskog prvenstva bez pobede već četiri utakmice i peti je na tabeli.

Tomane i Veljko Simić su dali golove za Zvezdu, uz autogol Srdjana Grabeža, dok je autogol da i igrač crveno-belih Žander.

Favoriti su u ostalim utakmicama bili sigurni.

Voždovac je posle preokreta savladao Rad na svom stadionu sa 2:1.

Spartak je sa 3:1 pobedio poslednjeplasiranu Mačvu.

Javor je sa 1:0 bio bolji od Proletera u Ivanjici, dok je Napredak istim rezultatom slavio nad ekipom Mladosti u Lučanima.

1 / 7 Foto: Starsport

DRUGO POLUVREME:

90. minut - Utakmica je produžena za dva minuta!

80. minut - Ubacio se Vulić posle pasa Marina, ali je promašio ceo gol.

78. minut - GOOOOOOL! Veljko Simić pogađa na asistenciju Žandera!

75. minut - Napadaju gosti, imaju inicijativu, ali ne stvaraju pravu priliku.

74. minut - Ušao je Gajić u igru umesto Gobeljića.

70. minut - Porbao je Marin svoju levicu, ali Filipović čuva svoj bliži ugao.

69. minut - Duronić je na ivici šesnaest primio loptu i opalio iz poluvoleja, ali lopta ide daleko preko prečke.

63. minut - GOOOOOL! Žander postiže autogol za nadu TSC-a.

50. minut - Duronjić iz karakterističnog prodora šutira, ali nedovoljno dobro ni da namuči Popovića.

46. minut - Prilično loš pokušaj Tomanea iz izgledne pozicije u prvoj prilici za Zvezdu u drugom poluvremenu.

46. minut - Počeo je drugi deo igre!

PRVO POLUVREME:

45. minut - Kraj prvog poluvremena. Pogledajte transparent Delija za Acu Radovića.

44. minut - GOOOOOL! Autogol TSC-a posle centaršuta Gobeljića, lopta je pogodila u nogu odbrambenog igrača TSC-a, promenila smer, i ušla u gol.

43. minut - Nova sjajna odrava Filipovića. Vulić je izbio sam ispred golmana TSC koji je ponovo odbranio zicer.

40. minut - Vulić je izbio ponovo sam ispred Filipovića posle pasa Bena, probao je da lobuje golmana gostiju, ali Filipović se ponovo dobro snašao i sačuvao svoju mrežu.

37. minut - Šut Žandera iz daljine, ali pogodio je Brazilac samo spoljni deo mreže!

36. minut - Probao je Silađi glavom posle centaršuta Lukića, ali lopta ide daleko od stative gola domaćina

30. minut - Imao je Vukanović odličnu priliku posle kornera, došla je lopta iznenada do njega na drugoj stativi, ali je opet Filipović izašao kao pobednik!

Delije su na severnoj tribini posvetile transparent svom navijaču koji je izgubio život u večitom derbiju Aleksandru Radoviću.

27. minut - Novi odličan pokušaj Bena, sada desnom nogom, ali lopta ide daleko preko prečke.

18. minut - Odličan pokušaj Bena na asistenciju Marina, ali sjajna odbrana Filipovića.

12. minut - GOOOOOL! Posle centaršuta Marina pogodio je glavom Tomane. Zvezda je praktično pogodila iz prve prave prilike.

1. minut - Utakmica je počela!

Crvena zvezda (4-2-3-1): Popović – Gobeljić, Degenek, Milunović, Žander – Petrović, Vulić, Ben, Marin, Vukanović – Tomane.

TSC (4-4-2): Filipović – Varga, Skopljak, Grabež, Babić – Tomanović, Tumbasević, Milićević, Duronjić – Lukić, Silađi.

Stadion: Rajko Mitić.

Sudija: Jovan Šegrt.

Domaćini u ovaj meč ulaze sa željom da nastave seriju prvenstvenih pobeda i pruže dobru partiju pred svojim navijačima.

Trenutno su prvi sa 33 boda, četiri više u odnosu na najbližeg pratioca, ekipu Čukaričkog.

TSC iz Bačke Topole je trenutno petoplasirana ekipa u prvenstvu Srbije sa 25 bodova.