LJUDI, ŠTA RADI OVAJ MITAR PO ENGLESKOJ! Srpski napadač ponovo pogodio i to u derbiju sa Lidsom!

ČEMPIONŠIP

Fudbaleri Fulama savladali su na svom terenu ekipu Lidsa sa 2:1 (1:0) u derbiju 23. kola engleskog Čempionšipa.

Fulam je poveo golom srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića u 7. minutu meča sa bele tačke, dok je izjednačenje gostima doneo je bamford u 54. minut meča. Konačan rezultat postavio je Onoma u 69. minutu meča.

Srpskom napadaču ovo je 17 gol u prvenstvu čime je sačuvao lidersku poziciju na listi strelaca u drugom po kvalitetu takmičenju u Engleskoj.

Posle ovog kola fulam je izbio na treću poziciju na tabeli sa 38 bodova, dok je Lids sačuvao drugo mesto sa 9 bodova više od današnjeg rivala.

Podsetimo, prva dva mesta vode direktno u Premijer ligu, dok će se klubovi plasirani od trećeg do šestog mesta kroz plej of boriti za to još jedno mesto što vodi do najkvalitetnije fudbalske lige na svetu.