KOLAROV STRELAC U POBEDI VUČICE: Sedam golova u trijumfu Rome protiv Kaljarija! (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Rome pobedili su danas u gostima ekipu Kaljarija sa 4:3, u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Žoao Pedro doneo je prednost Kaljariju u 28. minutu, ali je Roma do kraja prvog poluvremena golovima Nikole Kalinića u 29. i 41. minutu preokrenula rezultat.

Na 3:1 za Romu povisio je Džastin Klajvert u 64. minutu, Gaston Pereiro je pogodio za domaći tim u 75. minutu, da bi ponovo dva gola prednosti Romi doneo Aleksandar Kolarov sjajnim golom iz slobodnog udarca u 81. minutu.

Konačan rezultat postavio je Žoao Pedro u 89. minutu. Njegov udarac sa bele tačke je prethodno odbranio golman Rome, ali je Žoao Pedro natrčao na odbijenu loptu i glavom je poslao u mrežu.

Roma je peta na tabeli sa 45 bodova, dok je Kaljari na 11. poziciji sa 32 osvojena boda.