DEMONSTRACIJA SILE GRAĐANA: Petica Sitija protiv nemoćnog Njukasla! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu ekipu Njukasla sa ubedljivih 5:0, u utakmici 34. kola Premijer lige.

Golovima Gabrijela Žezusa u desetom i Rijada Mareza u 21. minutu, Siti je poveo sa 2:0. Autogolom Fernandesa u 58. minutu Siti je stigao do tri gola prednosti, David Silva je pogodio u 65. minutu, a konačan rezultat postavio je Rahim Sterling u 91. minutu.

Siti je upisao 22. pobedu u šampionatu i drugi je na tabeli sa 69 bodova, dok je Njukasl sada na 13. poziciji sa 43 osvojena boda.

Fudbaleri Šefilda pobedili su na svom terenu Vulverhempton sa 1:0 golom Džona Igana u 94. minutu. Vulvsi su šesti na tabeli sa 52 boda, dok je Šefild sada sedmi sa bodom manje.

Barnli je u gostima slavio protiv Vest Hema sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Rodriges u 38. minutu. Barnli je deveti na tabeli sa 49 bodova, dok je Vest Hem na 16. mestu sa 31 bodom.