KIŠA GOLOVA U OKRŠAJU SRPSKIH FUDBALERA U SERIJI A: Sasulo i Torino remizirali, pogađali i Đuričić i Lukić! VIDEO

LUDNICA

Fudbaleri Sasuola i Torina odigrali su večeras nerešeno 3:3, u prvoj utakmici petog kola italijanskog šampionata.

Torino je poveo u 33. minutu golom Karola Linetija, a izjednačio je srpski fudbaler Filip Djuričić u 77. minutu. Šest minuta kasnije Torino je ponovo poveo golom Andree Beltoija, a dva gola prednosti gostima je doneo srpski igrač Saša Lukić u 79. minutu.

Sasuolo je izjednačio golovima u završnici, a strelci su bili Vlad Kirikeš u 84. i Frančesko Kaputo u 85. minutu.

Sasuolo nema poraz u prvih pet kola i drugi je na tabeli sa 11 bodova, bodom manje ali i utakmicom više od prvoplasiranog Milana.

Torino je u četiri utakmice osvojio prvi bod i pretposlednji je na tabeli.