DA, OVO SE STVARNO DESILO! Izgubili pa uzeli gomilu sira! Ekipa iz Serije A umesto bodova kući donela BRDO MOCARELE (FOTO)

hit fotka

Vanja Milinković-Savić je odbranio penal protiv Napolija u prvom poluvremenu 8. kola, ali je njegova ekipa uprkos tome poražena rezultatom 1:0.

Torino se dobro držao na teškom gostovanju timu koji je pobedio na svih osam utakmica u Seriji A.

Srpski golman je u 27. minutu "bacio magiju" na Lorenca Insinjea i lagano mu odbranio udarac sa bele tačke, ali je u samoj završnici utakmice Viktor Osimhen doneo pobedu Napolitancima.

Pa, kad već nisu mogli da vrate bodove, ili makar jedan bod kući, ljudi iz Torina su odlučili da iz Napulja odnesu sira.

Fotogafija klupskog autobusa postala je viralna, a na njoj se vidi velika količina sira, tačnije mocarele.

Na mestu gde se obično nalaze torbe i oprema potrebna svakoj ekipi, pažljivo su spakovane kese sa sirom.