SPORNA SITUACIJA! Sudijski ekspert tvrdi: Bio je CRVENI! Partizan je morao da završi meč sa desetoricom!

NOVA BURA

Fudbaler Partizana Nemanja Jović na meču protiv Radničkog napravio je dva oštra starta u kratkom vremenskom periodu, ali samo za jedan je dobio žuti karton.

Sudijski ekspret Zdravko Jokić tvrdi da je Radnički iz Kragujevca oštećen na meču protiv Partizana.

Podsetimo, Partizan je slavio u Kragujevcu 1:0, a gol za trijum postignut je u 88. minutu utakmice.

Zdravko Jokić je u studiju TV Arenasport komentarisao sudijske odluke sa mečeva Superlige ovog vikenda, a jedna koju je napravio sudija Srđan Jovanović, stručni konsultant je okarakterisao kao pogrešnu.

Mladi Nemanja Jović je ušao u igru na poluvremenu i posle samo 15 minuta igre dobio žuti karton. A onda je dva minuta kasnije načinio još jedan prekršaj, ali se provukao bez isključenja i crvenog kartona. Jokić kaže da je to bila greška.

Nemanja Jović

"Ovo je start koji ima intenzitet i ima kontakt. Ali ta kamera je na suprotnoj poziciji od sudije. On nije ubeđen da je bilo kontakta i opredelio se da ne da drugi žuti karton. Međutim, evidentno je da je ovo bio bezobziran start i da je trebalo da da drugi žuti karton. Ali ubeđen sam da on nije mogao dobro da vidi sa one strane da li je bilo kontakta ili ne", poručio je Zdravko Jokić.