I ČUKARIČKI PRETEKAO PARTIZAN: Brđani slavili u Nišu, crno-beli pali na ČETVRTO mesto!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Radnički u Nišu rezultatom 2:0, u poslednjoj utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Oba pogotka za goste iz Beograda postigao je Marko Docić iz penala, najpe 21. minutu , a potom i u nadoknadi prvog poluvremena.

Čukarički se ovim trijumfom probio na treće mesto na tabeli sa 56 bodova, ima dva manje od drugoplasiranog TSC-a, a dva više od Partizana, kog je preskočio sa ova tri boda na Čairu.

Podsetimo, drugo mesto ove sezone donosi kvalifikacije za Ligu šampiona sledeće sezone.

Sa druge strane Radnički se nalazi 12. mestu sa 26 bodova i neće se plasirati u plej of.

U sledećem kolu Čukarički će u Ivanjici igrati protiv Javora, a Radnički u Kragujevcu protiv Radničkog 1923.