ČELSIJEVE DAME BLISTAJU, OVERENO POLUFINALE LIGE ŠAMPIONA! Jelena Čanković igrala za tim iz Londona

odlične

Fudbalerke Čelsija plasirale su se u polufinale Lige šampiona, pošto su na svom terenu u Londonu odigrale nerešeno 1:1 protiv Ajaksa, u revanšu četvrtfinala.

Čelsi je u prvoj utakmici u Holandiji pobedio 3:0, pa se ukupnim rezultatom 4:1 plasirao u polufinale.

Pred više od 11.000 gledalaca na Stamford Bridžu, Čelsi je poveo u 33. minutu golom Majre Ramires, a izjednačila je Česiti Grant u 65. minutu.

Srpska reprezentativka Jelena Čanković igrala je od 66. minuta za domaći tim.

Čelsi

Čelsi će u polufinalu igrati protiv pobednika duela Brana i aktuelnog šampiona Barselone.

U prvoj utakmici Barselona je pobedila 2:1.

Ranije danas u polufinale se plasirao i Lion, koji je u dvomeču četvrtfinala pobedio Benfiku ukupnim rezultatom 6:2.