ŠĆEPANOVIĆ SE SUKOBIO I SA TOMASOM?! Amerikanac otišao u svlačionicu usred meča i više se nije vraćao!

problemi u partizanu

Partizan je doživeo bolan poraz na svom terenu od ekipe Budućnosti u derbiju drugog kola regionalne ABA lige.

Podgoričani su slavili posle dva produžetka rezultatom 101:99, a utakmicu je obeležio i misteriozno napuštanje terena centra crno-belih Rašona Tomasa.

Nakon verbalnog obračuna koji je imao sa Nemanjom Gordićem na meču protiv Venecije, trener Partizana Vlado Šćepanović se navodno sukobio i sa svojim standardnim centrom Rašonom Tomasom.

Iako je počeo meč u startnoj petorci, Tomas je na terenu proveo svega šest i po minuta. Amerikanac je presedeo drugu deonicu na klupi, a zatim se vratio na teren na startu treće četvrtine. Međutim, nakon jednog faula Šćepanović je odlučio da ga izvede iz igre, što se nije svidelo Amerikancu koji je umesto na klupu otišao pravo u svlačionicu i više se nije vraćao.

Njegovo napuštanje terena nema veze sa povredom, već je navodno došlo do rasprave i sukoba na relaciji trener - igrač.

Zanimljivo, Amerikanac se posle meča oglasio na Tviteru, objavio je emotikon lika koji se drži za glavu, ali je ekspresno obrisao tvit.

Podsetimo, Partizan je loše otvorio sezonu u ABA ligi, nakon dve odigrane utakmice ima dva poraza.