LJUDI, DA LI JE OVO MOGUĆE?! Pogledajte kako su Saudijci za PET MINUTA bacili Mesija i družinu na kolena! (VIDEO)

šamar

Mundijal 2022 -

Neviđenu senzaciju priredila je Saudijska Arabija u prvom kolu Grupe C, pošto je nakon nestvarnog preokreta uspela da savlada favorizovanu Argentinu rezultatom 2:1.

Argentina je imala prednost 1:0, dominirala je u prvom delu meča, propustila je brojne šanse, a onda je usledio šamar kakav se ne pamti u istoriji Mundijala.

Argentina - Saudijska Arabija

Pet minuta bilo je dovoljno hrabrim Saudijcima da bace Mesija i društvo na kolena i režiraju neviđeno čudo.

Sve je počelo u 48. minutu kada je Saleh Al Šehri nakon dodavanja Al Buraikana postigao fantastičan gol za izjednačenje.

Igra Gaučosa se potpuno raspala u tim momentima, pa je usledio novi šok. Samo pet minuta kasnije Al Davsari je postigao najlepši gol u dosadašnjem delu turnira. Fantastično je prevario nekoliko odbrambenih igrača Argentine i ispalio projektil koji je završio u mreži golmana Martineza.

Ovaj gol bacio je u očaj Argentince i izazvao delirijum navijača Saudiske Arabije.

Gaučosi do kraja meča nisu uspeli da se oporave od šoka koji su doživeli, pa su pognutih glava napustili teren nakon poslednje zvižduka sudije Vinčića.