LUDNICA! Navijači Saudijske Arabije SLAVE na ulicama Dohe: Senzacionalna pobeda nad Argentinom za POTPUNI DELIRIJUM (VIDEO)

KATAR 2022

Mundijal 2022 -

Fudbalska reprezentacija Saudijske Arabije pobedila je posle velikog preokreta Argentinu sa 2:1, u utakmici prvog kola Grupe C na Svetskom prvenstvu.

Na stadionu Lusail, Argentina je povela u 10. minutu golom Lionela Mesija iz jedanaesterca. Izjednačio je Saleh Al Šehri u 48. minutu a veliku, iznenadjujuću pobedu Saudijskoj Arabiji doneo je Salem Al Davsari lepim golom u 53. minutu.

Sve to je bilo i više nego dovoljno za erupciju emocija na tribinama.

A nastavilo se i van stadiona - masa ljudi ne prestaje da se raduje senzacionalnoj pobedi Saudijske Arabije nad Argentinom.