MEMORIJAL KONSTANTIN KOROTKOV: Natalija Šardina osvojila zlatnu medalju na turniru u Rusiji

boks

Novo zlato za Srbiju u boksu, ovaj put iskovano u bratskoj Rusiji.

U gradu Kabarovsk održan je Memorijalni turnir Konstantin Korotkov u čast Sovjetskog heroja. Na ovom prestižnom takmičenju A kategorije Srbiju je među 150 učesnika iz 18 zemalja širom sveta predstavljala naša reprezentativka Natalija Šadrina.

BOKSERSKI SPEKTAKL U KRALJEVINI Fjuri i Džošua boksuju 14. avgusta u Saudijskoj Arabiji

U kategoriji do 60 kg Natalija je bila nerikosnovna na ovom turniru i na kraju Srbiji obezbedila zlato. Na nedavno završenom Prvenstvu Balkana Šandrina je osvojila naslov vicešampiona u svojoj kategoriji.

Zadovoljna i srećna, sa zlatom oko vrata vraćam se za Srbiju. Drago mi je da sam na ovom veoma jakom turniru stigla do najsjajnijeg odličja koje mi donosi novu energiju i motiv da nastavim sa jakim radom. Cilj u ovoj sezoni je plasman na Svetsko prvenstvo u Beogradu u oktobru ove godine i nova medalja za Srbiju. Verujem da to mogu dostići i svaki naredni dan će biti u znaku priprema za ostvarenje tog cilja“ – istakla je Šandrina.