EMA RADUJKO PRVI PUT U JAVNOSTI NAKON SPEKULACIJA DA JE SMUVALA GUDELJA! Pojavila se u skandaloznom izdanju, krst preko grudi, a evo šta kaže za Dragog: ŠOK!
Ovako je reagovala na pitanje o Gudelju
Ema Radujko se pojavila prvi put u javnosti otkako se saznalo da je u vezi sa Dragijem Gudeljom, bivšim fudbalerom.
Pevačica se pojavila u provokativnom izdanju na jednom gradskom događaju, a na sebi je nosila kožni top koji je bio u obliku krsta i crne pantalone.
Pogledajte šok stajling Eme Radujko:
Ema je na događaj došla sa koleginicom Zerom, a osmeh sa lica nije skidala. Ipak, vezu sa Dragijem nije želela da komentariše
- Mi smo večeras ovde zbog Mihajla. Nije momenat da pričam o mom privatnom životu. Nisam ispratila, čula sam ono što su mi saradnici rekli na tu temu. Mislim da se večeras, a ni generalno ne bi trebalo baviti mojim privatnim životom. Nisam zaljubljena - rekla je Ema.
Podsetimo, o njihovoj vezi se saznalo početkom aprila kada su ih domaći mediji uslikali zajedno, zagrljene u šetnji Beogradom. Međutim, ni Dragi ni ona se nisu oglašavali o tome niti potvrdili ili demantovali da su zajedno.
Jedino zbog čega se Dragi oglasio bilo je da demantuje da je išta pogrdno pričao o njoj, tvrdeći da su neki mediji izmislili njegovu izjavu.
kurir.rs/24 sedam
Poslušajte zanimljivosti o estradnjacima:
"PRAVI TRENUTAK ZA RAZVIJANJE EKONOMSKE SARADNJE": Vučić se sastao s ministrom spoljnih poslova iz Konga, potpisana dva nova međudržavna sporazuma