ANDRIJA MANDIĆ POŽELEO BRZ OPORAVAK PREDSEDNIKU VUČIĆU: Znam da ne bi prekinuo izuzetno važnu diplomatsku misiju bez ozbiljnog zdravstvenog razloga
Predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić poželeo je danas brz oporavak srpskom predsedniku Aleksandru Vučiću.
"Pre nepunih 5 godina hitno sam hospitalizovan i operisan na Vojnomedicinskoj akademiji (VMA) u Beogradu i nikada ne mogu da zaboravim bratski i ljudski odnos predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića koji me među prvima posetio.
Posao kojim se bavimo uzima veliki danak kada je u pitanju ono najvažnije - čovekovo zdravlje, i znam da prvi čovek Srbije ne bi prekinuo izuzetno važnu diplomatsku misiju kakva je poseta SAD-u bez ozbiljnog zdravstvenog razloga. Predsedniku Vučiću želim brz oporavak, dobro zdravlje i skori povratak redovnim obavezama", napisao je Mandić.
Podsetimo, predsedniku Vučiću je naglo pozlilo tokom posete Sjedinjenim Američkim Državama. U tom trenutku sa njim su u sobi bili ministar finansija Siniša Mali i Suzana Vasiljević, savetnica za medije predsednika Srbije.
Nakon pružene lekarske pomoći i posle pregleda predsednik Vučić je doneo odluku da se vrati u Srbiju, zbog čega je bio onemogućen da se pojavi na glavnim događajima zbog kojih je došao u Ameriku.

