Slušaj vest

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručuje da "ni mrtav neće da pusti da najgori uzmu Srbiju u svoje ruke".

U videu objavljenom na Instagramu, predsednik Vučić navodi:

"Smeta im Srbija koja raste, Srbija koja napreduje, Srbija koja neće da se ponižava, koja neće da kleči pred svima i neće da se izvinjava svemu i svačemu".

Vučić dodaje da nikada neće ukazivati čast batinašima i huliganima.

"Predsednik Srbije i predsednik srpske Vlade može da pogne glavu samo kada nekome ukazuje čast, a batinašima i huliganima da ukazujem čast neću nikada. Kao što nisam pognuo glavu ni pred kim u prethodnih sedam meseci, i borio se i 14. i 15. marta, i 27. i 28. juna, i svaki put kada je bilo teško. Za jednog ste uvek znali da je tu, na braniku otadžbine, da štiti zemlju i da uvek bude uz narod. Za jednog je svaki čovek u ovoj zemlji to znao". 

Vučić na kraju zaključuje:

"Ni mrtav neću da pustim da najgori uzmu Srbiju u svoje ruke. Ne postoji nikakva šansa. Nikada neću da odustanem. Nikada".