Slušaj vest

Demi Mur, koja je bila favorit za Oskara za glavnu ulogu u filmu "Supstanca", a sada se oglasila prvi put nakon što je na iznenađenja svih Majki Medison odnela Oskara za najbolju žensku ulogu.

- Kako se ova sezona nagrada privodi kraju, preplavljena sam zahvalnošću za ovo iskustvo. Bilo je uzbudljivo, a tek počinjemo, napisala je Mur na Instagramu i dodala:

U galeriji pogledajte fotografije Demi Mur sa dodele Oskara:

Demi Mur na dodeli Oskara Foto: Rafa Lanus/The Grosby Group / Grosby Group / Profimedia, John Salangsang/BEI / Shutterstock Editorial / Profimedia, MediaPunch / imago stock&people / Profimedia

- Toliko sam zahvalna svom timu, ostalima koji su nominovani i svima koji su ovo iskustvo učinili punim radosti i svetla - istakla je glumica koja je tokom ove sezone već osvojila Zlatni globus i nagradu "Critics Choice".

Demi Mur je čestitala svojoj koleginici Majki Medison.

- I velike čestitke Majki Medison. Jedva čekam da vidim šta ćeš sledeće uraditi.

Podsetimo, na 97. dodeli Oskara koja je održana u noći između nedelje i ponedeljka uprkos očekivanjima 25-godišnja Medison odnela je pobedu za glavnu ulogu u filmu "Anora" reditelja Šona Bejkera.

(Kurir.rs/SD/J.M.)

Bonus video: Nina Seničar o pripremama za dodelu Oskara

Nina Seničar ekskluzivno za ELLE otkriva kako se pripremala za Dodelu Oskara Izvor: Justin Bare