Slušaj vest

Suprug glumice Hilari Daf (37), Metju Koma, žestoko je stao u njenu odbranu nakon što su kritikovali Hilari Daf zbog navodne upotrebe botoksa.

- Zašto je radila botoks, majke mi, svi izgledaju isto - komentarisala je jedna osoba ispod njene Instagram objave sa nizom krupnih "beauty" fotografija.

U galeriji pogledajte fotografije Hilari Daf:

Glumica Hilari Daf Foto: Billy Bennight/AdMedia / SplashNews.com / Splash / Profimedia, Profimedia, STAR PROMO

- Od**bi, leptirice - odgovorio je Koma aludirajući na korisničko ime te osobe, a fanovi su u komentarima pohvalili muzičara što je stao u obranu svoje supruge.

"Pokazuje svima kako pravi muževi štite svoje žene", "Iskreno, ona je zaposlena mama, rodila je četvoro dece i može da radi šta god je usrećuje. Ja sam rodila jedno dete pre 31 godinu i meni treba botoks", samo su neki od komenatara u nizu.

Glumica (37) je pod lupom javnosti zbog izgleda još otkako je kao tinejdžerika postala slavna zahvaljujući seriji "Lizzie McGuire". O botoksu je govorila u intervjuu za "Women's Health" u maju 2022. godine, kad se dotakla pritiska koji žene osećaju da stalno izgledaju besprekorno.

Hilari Daf.jpg
Hilari Daf Foto: printscreen/instagram/hillaryduff

- Ubijamo se od posla da bismo bile u formi i izgledale najbolje moguće. Radimo tretmane lica, botoks, frizure, pramenove, uređujemo obrve, podižemo trepavice i sva ta sr**ja - rekla je.

Glumica, koja ima četvoro dece, takođe je u tom intervjuu rekla da je "ponosna" na promene na svom telu nakon porođaja pozirajući gola na naslovnici časopisa. Hilari i Koma venčali su se 2019. godine i imaju tri ćerke: Benks (6), Mae (4) i Tauns (11 meseci). Glumica koja je karijeru započela na "Disney Channel" - u ima i sina Luku (13) iz braka sa bivšim suprugom Majkom Komrijem. 

(Kurir.rs/Index)

Bonus video: Prozivaju ženu novog Džejmsa Bonda

PROZIVAJU ŽENU NOVOG DŽEJMSA BONDA Izvor: TikTok/pastabianxo