Slušaj vest

Jordanska kraljevska porodica stigla je juče u Veneciju povodom venčanja Džefa Bezosa i njegove partnerke Loren Sančez.

Fotografi su prilikom dolaska snimili kraljicu Raniju koja je nosila jednostavnu, crnu odevnu kombinaciju. Imala je i sunčane naočare.

Ranije tokom jučerašnjeg dana u Veneciju su došle Kim Kardašijan i Kris Džener. Među prvima je u Veneciju stigla Ivanka Tramp. Sa sobom je povela supruga Džareda Kušnera i njihovo troje dece. Porodica je najpre snimljena kako se vozi tradicionalnim venecijanskim brodom kroz grad, a kasnije i tokom opuštene šetnje istorijskim centrom. Brzo nakon toga snimljen je i dečko Kris Džener, Kori Gembl.

U galeriji pogledajte fotografije kraljice Ranije nakon dolaska u Veneciju:

Kraljica Ranija u Veneciji na svadbi Džefa Bezosa i Loren Sančez Foto: ABACAPRESS, Abaca Press / Alamy / Profimedia, BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia, Marco BERTORELLO / AFP / Profimedia

Raniju nazivaju najlepšom kraljicom na svetu

Podsetimo, Ranija je odrasla u Kuvajtu, a supruga je upoznala slučajno, na jednoj večeri 1993. godine. Iste godine su se venčali, čime je Ranija postala jordanska princeza. Kraljica je postala 1999, kad je Abdulah preuzeo ulogu kralja, a nju proglasio kraljicom. Zajedno imaju četvoro dece.

Čim je postala princeza, svetski mediji su se raspisali o njenoj lepoti, a kasnije su je prozvali "najlepšom kraljicom na svetu". Osim po svojoj lepoti i istančanom modnom ukusu, Ranija je poznata i po svom intelektu i kao velika borkinja za prava žena na Bliskom istoku. Na Instagramu je prati više od 10 miliona ljudi.

Video: Kraljica Elizabeta i princeza Dajana

Kraljica Elizabeta Princeza Diana Izvor: YouTube/Princess Diana