FATALNA LEPOTICA IMALA AFERU S FUDBALEROM, A ZBOG NJENIH FOTKI S PLAŽE MUŠKARCI SU ODLEPILI! Prvo pokazala maleni bikini, a onda se okrenula i nauljila (FOTO)
Amber Džil (27) je zvezda rijaliti programa "Ostrvo ljubavi", a koja je postala slavna u petoj sezoni ovog popularnog šou programa. Nedavno je boravila boravila na Baliju te se na društvenim mrežama pohvalila fotografijama u bikini izdanju.
Amber je pokazala svoju prirodnu lepotu bez šminke, ali niko nije mogao da skine pogled sa njenog izvajanog tela. U pink bikiniju zasenila je sve. Njene bujne obline došle su u prvi plan te nije ni čudo što je ova lepotica na meti mnogih udvarača.
Ovako fatalna Amber izgleda u bikiniju:
Ova lepotica je pre nekoliko godina bila u središtu ljubavne afere u kojoj je glavni akter bio engleski fudbaler Džek Griliš. Fudbaler je uhvaćen kako se viđa sa jednom lepoticom i njenom sestrom, međutim, to nije bilo sve. Da se sve oko ljuvbavnih jada Griliša maksimalno zakomplikuje, potrudila se dodatno i 24-godišnja Amber Džil sa Lav Ajlandsa, koja tvrdi da se takođe viđala sa engleskim fudbalskim superstarom.
Prijatelji od Amber otkrili su tada da su ona i Džek počeli da razgovaraju preko društvenih mreža, a da su se potom nekoliko puta sreli u raznim hotelima, tvrdeći da je jedan "bliski susret" sigurno bio u jednom hotelu u Lidsu.
Amber je nedavno govorila i o svom zdravlju.
„Osećam se kao da ne mogu da obavim zadatak, vrlo lako se dekoncentrišam. To su sve te unutrašnje stvari - ne predstavlja se baš otvoreno pa je teško primetiti"
Nastavila je: „Od dijagnoze, sve je postalo mnogo bolje jer sam bila mnogo nežnija prema sebi. Znao sam da kažem „u redu, imaš ADHD pa možda to ne možeš da uradiš danas“ i bio sam u stanju da to malo bolje upravljam, što je tada samo poboljšano kada sam takođe uzimao lekove.
(Kurir.rs/M.J)