• Kuala Lumpur, Malaysia
    Hsieh, Su-Wei 1 6 3 3 1 Eguchi, Misa 1 3 6 0 1
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 1 7 4 1 Koshino Y / LU J 0 6 0 0
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    HSU C-W / Tang H C 0 3 0 LI Y / Wang X-Y 0 3 0
  • India F1, Doubles
    Bendre A / Wagh A 0 1 0 Narasimhan A / Singh K 0 0 0
  • India F1, Doubles
    Chen T / Ghedin R 09:00 Ahuja S / Dahiya J
  • India F1, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 09:00 Kaliyanda Poonacha N / Khan S
  • Egypt F8, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 09:00 Badanov, Dmytro
  • Egypt F8, Singles
    Milojevic, Nikola 09:00 Gabb, Richard
  • Egypt F8, Singles
    Sekulic, Milos 09:00 Dubarenco, Maxim
  • Egypt F8, Singles
    Geens, Clement 09:00 Klec, Ivo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 09:00 Puchkova, Olga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 09:00 Wikkerink, Janneke
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Luangnam, Nudnida 09:00 Vondrousova, Marketa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fuentes, Camila 09:00 Morgina, Anna
  • Turkey F9, Singles
    Roca Batalla, Oriol 09:00 Schonenberg, Tom
  • Turkey F9, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 09:00 Chazal, Maxime
  • Turkey F9, Singles
    Zekic, Miljan 09:00 Vibert, Francois Arthur
  • Turkey F9, Singles
    Kryvoy, Yuriy 09:00 Sinicropi, Riccardo
  • Turkey F9, Singles
    Camilo, Rafael 09:00 Reissig, Nicolas
  • Turkey F9, Singles
    Kaczynski, Kevin 09:00 Pereira, Jose
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jani, Reka-Luca 09:00 Jurikova, Lenka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dinu, Cristina 09:00 Kotelesova, Barbara
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Witthoeft, Carina 09:15 Koukalova, Klara
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bhunu, Valeria 09:30 Schaeder, Laura
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Juhaszova, Vivien 09:30 HO, Jessica
  • Tunisia F8, Singles
    Cagnina, Julien 09:30 Zynga, Lennart
  • Tunisia F8, Singles
    Galovic, Viktor 09:30 Vasilevski, Andrei
  • Tunisia F8, Singles
    Rice, David 09:30 Tabatruong, Maxime
  • Tunisia F8, Singles
    Vanneste, Jeroen 09:30 Jankovits, Yannick
  • India F1, Doubles
    Sood C / Sood L 09:45 Lopez-Perez E / Perez Sanz D
  • Croatia F3, Singles
    Lizariturry, Juan 10:00 Ilic, Luka
  • Croatia F3, Singles
    Maruscak, Matej 10:00 Naso, Gianluca
  • Croatia F3, Singles
    Schmid, Michal 10:00 Razborsek, Nik
  • Croatia F3, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 10:00 Barrere G / Obry J
  • Egypt F8, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Salman, Omar
  • Egypt F8, Singles
    VON Massow, George 10:30 Vatutin, Alexey
  • Egypt F8, Singles
    Tepavac, Marko 10:30 Nedelko, Ivan
  • Egypt F8, Singles
    Fournerie, Theo 10:30 Ruppli, Andrew
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kharchenko, Anastasia 10:30 Lapko, Vera
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rohde-Moe, Caroline 10:30 Thombare, Prarthana G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Granic, Petra 10:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kennel, Karin 10:30 Yastremska, Dayana
  • Turkey F9, Singles
    Fayziev, Sanjar 10:30 Vilella Martinez, Mario
  • Turkey F9, Singles
    Milko, Michal 10:30 Kirche, Leonardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Grajdek, Kim-Alice 10:30 Pirazhenka, Sviatlana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Moore, Tara 10:30 Cheli, Camille
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lister, Cornelia 10:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Arshinkova, Petia 10:30 Lemmens, Elke
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dentoni, Corinna 10:30 Ponomar, Lisa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Folts, Arina 10:30 Evtimova, Dia
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Ramialison, Irina 10:30 Silva, Eden
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Touly, Carla 10:30 Caregaro, Martina
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 10:30 Sibille, Constance
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 11:00 Vaisse, Martin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lodikova, Daria 11:00 Chantraine, Catherine
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lykina, Ksenia 11:00 Scholsen, Helene
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Der Meij, Charlotte 11:00 Simmonds, Chanel
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 11:00 Georges, Myrtille
  • Tunisia F8, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 Giacalone, Omar
  • Tunisia F8, Singles
    Bega, Alessandro 11:00 Shyla, Yaraslau
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 11:00 Thivant, Yannick
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 11:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 11:30 Zhu, Lin
  • Croatia F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:30 Serdarusic, Nino
  • Croatia F3, Singles
    Gawron, Marcin 11:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Croatia F3, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Sancic, Antonio
  • Croatia F3, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Diarra, Gibril
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 12:00 Kocyla A / Sekulic M
  • Egypt F8, Doubles
    Liniger J / Von Massow G 12:00 Geens C / Salman O
  • Egypt F8, Doubles
    Marsoun L / Papik T 12:00 Dubarenco M / Novak D
  • Egypt F8, Doubles
    Tessa L / Zapata Miralles B 12:00 Marfia M / Taweel I H
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Remondina, Anna-Giulia 12:00 De Cesare, Helen
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Rubini S / Spigarelli M 12:00 Bellucco M / Scala C
  • Portugal F2, Singles
    Kylar, Kevin 12:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Portugal F2, Singles
    Gil, Frederico 12:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Quimper, France
    Guez, David 12:30 Beck, Andreas
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Arcangioli, Manon 12:30 Turati, Bianca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 12:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Tunisia F8, Singles
    Bejtulahi, Denis 12:30 Crepaldi, Erik
  • Tunisia F8, Singles
    Caruso, Salvatore 12:30 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 12:30 Feler M / Lizen A
  • Tunisia F8, Doubles
    Cagnina J / Jankovits Y 12:30 Mannapov A / Zynga L
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:30 Coco, Rudy
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:30 Sousa, Henrique
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Beygelzimer Y / Savchuk O 12:45 Linette M / Piter K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Klaffner M / Thombare P G 13:00 Cheapchandej P / Luangnam N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kharchenko A / Puchkova O 13:00 Lapko V / Vondrousova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GUO X X / Sun X L 13:00 Kennel K / Lazareva M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Fuentes C / Gibson A 13:00 Morgina A / Rohde-Moe C
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 13:00 Apostol A S / Apostol B I
  • Turkey F9, Doubles
    Kaczynski K / Schonenberg T 13:00 Kryvoy Y / Lebedyn A
  • Turkey F9, Doubles
    Zekic M / Zlatanovic A 13:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Turkey F9, Doubles
    Chazal M / Reynet F 13:00 Sinicropi R / Vibert F-A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 13:00 Novoselova P / Vdovenco A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Jani R-L / Jurikova L 13:00 Dinu C / Rosca I L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    De Sutter J / Lemmens E 13:00 Bogoliy D / Folts A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Cucca M / Vangelova A 13:00 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • Croatia F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 13:00 Bellotti R / Borgo F
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 13:00 Maruscak M / Rumler R
  • Portugal F2, Singles
    Deus, Nuno 13:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Quimper, France
    Brands, Daniel 13:50 Authom, Maxime
  • Quimper, France
    Kapas, Andriej 14:00 Corrie, Edward
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Juhaszova V / Malikova T 14:00 HO J / Simmonds C
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    D'Oliveira E / Rohira T 14:00 Bhunu V / Geiss J
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Chantraine C / Van Der Meij C 14:00 Georges M / Scholsen H
  • Tunisia F8, Doubles
    Pehar A / Raspudic F 14:00 Fortuna C / Giacalone O
  • Tunisia F8, Doubles
    Cunha H / Ghorbel A 14:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • France F4, Singles
    Denolly, Corentin 14:00 Belot, Constantin
  • Portugal F2, Singles
    Short, Matthew 14:00 Pavic, Mate
  • Portugal F2, Doubles
    Geerts M / Masur D 14:00 Banzer V / Martin Adalia P
  • Croatia F3, Doubles
    Kekez D / Serdarusic N 14:30 Gawron M / Panfil G
  • Croatia F3, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:30 Draganja T / Sancic A
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Chiesa D / Rosatello C 14:30 Ramialison I / Sibille C
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 15:00 Kovalik J / Setkic A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Garcia Vidagany, Beatriz 15:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Portugal F2, Singles
    Sousa, Pedro 15:00 Vega Hernandez, David
  • France F4, Doubles
    Bonzi B / Reboul F 15:30 Eysseric J / Lestienne C
  • Quimper, France, Doubles
    Arends S / Walsh D 16:00 Cipolla F / Meffert D
  • Portugal F2, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Kylar K / Van Den Honert V
  • Portugal F2, Doubles
    Pulgar-Garcia Jai / Vivero Gonzalez P 16:00 Barbosa R / Tavares L
  • Canada F1, Singles
    Smethurst, Daniel 16:00 Veger, Filip
  • Canada F1, Singles
    Grant, Michael 16:00 Meister, Nicolas
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 16:30 Molinero, Florencia
  • Quimper, France
    Barrere, Gregoire 16:30 De Schepper, Kenny
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 16:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bosio V / Gonzalez M 16:30 Garcia-Vidagany B / Molinero F
  • Canada F1, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:30 Krainik, Pavel
  • Portugal F2, Doubles
    Deus N / Gil F 18:00 Ferreiro Nunes J-R / Sousa P
  • Canada F1, Singles
    Hochwalt, Tyler 18:00 Nguyen, Daniel
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Marcora, Roberto
  • France F4, Singles
    Commin, Cedrick 18:30 Halys, Quentin
  • Canada F1, Singles
    Bester, Philip 19:00 Gigounon, Germain
  • Quimper, France, Doubles
    Authom M / Jouan R 20:00 De Schepper K / Martin F
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 20:00 Sakkari, Maria
  • Nicaragua F1, Singles
    Hach Verdugo, Hans 20:00 Leite, Wilson
  • Nicaragua F1, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 20:00 Arreche, Nicolas Alberto
  • Canada F1, Singles
    Beran, Martin 20:30 Reinwein, Sami
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 22:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 22:00 Bacsinszky, Timea
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Goncalves, Paula Cristina 22:00 Pereira, Teliana
  • Canada F1, Doubles
    Centenari A / Stege S 22:00 Gigounon G / Smethurst D
  • Nicaragua F1, Doubles
    Crowley K-P / Hach Verdugo H 22:00 Mantilla F / Merino A
  • Nicaragua F1, Doubles
    Cordonnier G / Guerrero J 22:00 Gomez J S / Peralta J
  • Canada F1, Singles
    Sandgren, Tennys 23:00 Donati, Matteo
  • Monterrey, Mexico
    Hantuchova, Daniela 23:15 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 23:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 23:30 Gamiz A / Goncalves P C

Kup Srbije

Borac ide u finale, pobedio Vojvodinu

Fudbal

Autor:

Gol je postigao Filip Knežević u 65. minutu. Borac će u finalu igrati sa boljim iz duela Partizana i Crvene zvezde

NOVI SAD - Hladan tuš u Novom Sadu... Fudbaleri Borca plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su u gostima u revanš meču polufinala, pobedili Vojvodinu sa 1:0. U prvom meču bilo je 0:0.

Gol je postigao Filip Knežević u 65. minutu. Borac će u finalu igrati sa boljim iz duela Partizana i Crvene zvezde, koji igraju kasnije danas. Crveno-beli imaju prednost od 2:0. Finale se igra 16. maja u Novom Sadu.

Strelac je bio Knežević, ali je rezerva Ivan Jovanović napravio najveći deo posla. Samo dva minuta pošto je ušao u igru umesto Srđana Stanića, Jovanović je prošao po levoj strani, prešavši nekoliko igrača Vojvodine, a onda je ubacio loptu po zemlji pred samu gol liniju.

Tu se našao defanzivac Vojvodine Branislav Trajković, koji je izbacio samo do Kneževića, a on je neometan sa 11 metara ubacio u mrežu. Najuzbudljivije u prvom poluvremenu bilo je od 33. do 35. minuta, kada su obe ekipe propustile po dve odlične prilike.

Prvo je golman Vojvodine Nemanja Supić stigao do lopte pre igrača Kneževića, a potom je vezista Novosađana Miroslav Stevanović bio u kontranapadu, ali su ga stigli defanzivci Čačana. Odmah posle toga Knežević je imao priliku za Borac, ali mu je šut sa oko 10 metara odbranio Supić, da bi onda na drugoj strani Stevanović šutirao pored gola sa ivice peterca.

Na početku drugog poluvremena, Vojvodina je imala dobru priliku da povede, ali je Abubakar Oumaru posle kornera Stevanovića neometan sa pet metara neprecizno šutirao glavom. Vojvodina je u prolećnom delu sezone odigrala osam prvenstvenih mečeva i dva u kupu, ali je postigla samo osam golova.

Na kraju utakmice stadionom Karađorđe ođekivali su povici publike: "Uprava napolje".

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

150.000 evra svakako je preniska cena, a biće još zanimljivije videti da li je Mišković izvršio konverziju i da li je to platio i koliko Milan Kovačević ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!