• Thailand F3, Singles
    Congcar, Congsup 0 1 1 0 0 Tearney, Finn 2 6 6 2 2
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    Chilumula N / Simmonds C 06:55 YOU X / Zhu A W
  • Karshi, Uzbekistan, Qualifying
    Matsukevitch, Denis 2 6 6 2 2 Vasilevski, Andrei 0 1 4 0 0
  • Karshi, Uzbekistan, Qualifying
    Shyla, Yaraslau 1 6 3 1 1 Duldaev, Daniyar 1 4 6 1 1
  • Karshi, Uzbekistan, Qualifying
    Gakhov, Ivan 0 1 1 0 0 Ghedin, Riccardo 2 6 6 2 2
  • Karshi, Uzbekistan, Qualifying
    Betov, Sergey 2 6 6 2 2 Yevseyev, Denis 0 2 1 0 0
  • Thailand F3, Doubles
    LU Y / Stevenson K 2 6 6 2 2 Borisutpong P / Pakpoomkamol P 0 4 3 0 0
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    SUN X L / Zhang Y 07:35 Wang Yan / Zhang YI
  • Busan, South Korea
    Kudryavtsev, Alexander 0 3 0 Ito, Tatsuma 1 6 1
  • Thailand F3, Doubles
    Kerdlaphee P / Korkiatthaworn W 0 4 2 0 Sornbutnark W / Wachiramanowong K 1 6 0 1
  • Busan, South Korea, Doubles
    Jung J / Nguyen D 0 2 0 Matsui T / Zhang Z 0 2 0
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    Chen J / Zhang L 08:30 HAN X / Zhang K-L
  • Israel F5, Singles
    Ovil, Orel 0 1 0 Zemel, Yankel 0 2 0
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Lankri, Ofri 08:30 Kimhi, May
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Nikolaev, Valeria 08:30 Sterenbach, Saray
  • Israel F5, Singles
    Rossier, Simeon 08:30 Mozgovoy, Alexander
  • Busan, South Korea
    Smith, John-Patrick 1 6 1 OH, Chan-Yeong 0 0 0
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    LAO D / Raina A 0 1 0 Yang Z / YE Q Y 0 3 0
  • Israel F5, Singles
    Ioannides, Constantinos 0 0 0 Darmon, Aviv 0 2 0
  • Israel F5, Singles
    Bulis, Mor 0 2 0 Radionov, Motvey 0 1 0
  • Thailand F3, Doubles
    Grills J / O'Connell C 08:50 Jayaprakash M M / Patrombon J
  • Thailand F3, Doubles
    Nalamphun J / Tanasugarn C 08:50 Navasirisomboon J / Tanthaseraneewat S
  • Karshi, Uzbekistan
    Setkic, Aldin 09:00 Dustov, Farrukh
  • Karshi, Uzbekistan
    Zaitcev, Anton 09:30 Bossel, Adrien
  • Thailand F3, Doubles
    Onoda K / Shiga M 09:45 Kondo H / Onozawa A
  • Madrid, Spain, Doubles
    Monfils G / Tsonga J W 10:00 Dimitrov G / Melzer J
  • Madrid, Spain, Doubles
    Giraldo S / Lipsky S 10:00 Cilic M / Troicki V
  • Madrid, Spain, Doubles
    Murray J / Peers J 10:00 Mayer L / Monaco J
  • Madrid, Spain, Doubles
    Anderson K / Chardy J 10:00 Bhupathi M / Kyrgios N
  • Madrid, Spain, Doubles
    Isner J / Verdasco F 10:00 Cuevas P / Marrero D
  • Madrid, Spain, Doubles
    Peya A / Soares B 10:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Rome, Italy, Doubles
    Authom M / Melzer G 10:00 Arnaboldi A / Cipolla F
  • Rome, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 10:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Rome, Italy, Doubles
    Bedene A / Rice D 10:00 Mertl J / Motti A
  • Rome, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Viola M 10:00 Grigoriu P / Paval C
  • Rome, Italy, Doubles
    Molteni A / Trungelliti M 10:00 Jebavy R / Molchanov D
  • Rome, Italy, Doubles
    Sonego L / Travaglia S 10:00 Marcan D / Sancic A
  • Madrid, Spain
    Suarez Navarro, Carla 10:00 Goerges, Julia
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Haase R / Qureshi A-U-h 10:00 Skupski K / Skupski N
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Bachinger M / Meffert D 10:00 Brunstrom J / Erlich J
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Beck A / Millman J 10:00 Daniel M / Moser F
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Herbert P-H / Matieu P-H 10:00 Monroe N / Sitak A
  • Madrid, Spain
    Duque Marino, Mariana 10:00 Sharapova, Maria
  • Madrid, Spain
    Tomljanovic, Ajla 10:00 Azarenka, Victoria
  • Madrid, Spain
    Pliskova, Karolina 10:00 Garcia, Caroline
  • Rome, Italy
    Starace, Potito 10:00 Kravchuk, Konstantin
  • Rome, Italy
    Authom, Maxime 10:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Rome, Italy
    Bedene, Aljaz 10:00 Baldi, Filippo
  • Rome, Italy
    Melzer, Gerald 10:00 Daniel, Taro
  • Rome, Italy
    Cecchinato, Marco 10:00 Marcora, Roberto
  • Rome, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Stepanek, Radek
  • Rome, Italy
    Pavlasek, Adam 10:00 De Greef, Arthur
  • Madrid, Spain
    Dimitrov, Grigor 10:00 Young, Donald
  • Madrid, Spain
    Tsonga, Jo-Wilfried 10:00 Rosol, Lukas
  • Madrid, Spain
    Andujar, Pablo 10:00 Sock, Jack
  • Madrid, Spain
    Karlovic, Ivo 10:00 Gasquet, Richard
  • Madrid, Spain
    Bautista-Agut, Roberto 10:00 Copil, Marius
  • Madrid, Spain
    Verdasco, Fernando 10:00 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Aix en Provence, France
    Gombos, Norbert 10:00 Mayer, Florian
  • Madrid, Spain
    Mayer, Leonardo 10:00 Muller, Gilles
  • Aix en Provence, France
    Montanes, Albert 10:00 Hamou, Maxime
  • Aix en Provence, France
    Zopp, Jurgen 10:00 Jaziri, Malek
  • Aix en Provence, France
    Przysiezny, Michal 10:00 Zverev, Alexander
  • Aix en Provence, France
    Ghem, Andre 10:00 Beck, Andreas
  • Aix en Provence, France
    Basilashvili, Nikoloz 10:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Italy F8, Singles
    Couacaud, Enzo 10:00 Ghedin, Nicola
  • Madrid, Spain
    Klizan, Martin 10:00 Granollers, Marcel
  • Italy F8, Singles
    Leonardi, Filippo 10:00 Yamasaki, Jumpei
  • Aix en Provence, France
    Nedovyesov, Oleksandr 10:00 Golubev, Andrey
  • Italy F8, Singles
    Stefanini, Jacopo 10:00 Moncagatto, Francesco
  • Madrid, Spain
    Monfils, Gael 10:00 Troicki, Viktor
  • Aix en Provence, France
    Pouille, Lucas 10:00 Halys, Quentin
  • Aix en Provence, France
    Kavcic, Blaz 10:00 Millman, John
  • Aix en Provence, France
    Guez, David 10:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Aix en Provence, France
    Elias, Gastao 10:00 Mathieu, Paul-Henri
  • Italy F8, Singles
    Oradini, Giacomo 10:00 Licciardi, Pietro
  • Madrid, Spain
    Kvitova, Petra 10:00 Vandeweghe, Coco
  • Madrid, Spain
    Pavlyuchenkova, Anastasia 10:00 Errani, Sara
  • Madrid, Spain
    Falla, Alejandro 10:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Madrid, Spain
    Cuevas, Pablo 10:00 Ramos, Albert
  • Madrid, Spain
    Raonic, Milos 10:00 Monaco, Juan
  • Madrid, Spain
    Svitolina, Elina 10:00 Ivanovic, Ana
  • Madrid, Spain
    Gimeno-Traver, Daniel 10:00 Kyrgios, Nick
  • Israel F5, Singles
    Barry, Sam 10:00 Kapach, Ram
  • Israel F5, Doubles
    Ezer B / Tasev S 10:00 Goldengoren T / Schab Y
  • Israel F5, Doubles
    Bakshi E / Behr N 10:00 BAR D / Martin T
  • Egypt F17, Singles Qualifying
    Lawrence, Erroll 10:00 Gorodetsky, Vladislav
  • Egypt F17, Singles Qualifying
    Tringali, Tristan 10:00 Malakhov, Vadim
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Younes, Kristin 10:00 Masuri, Ester
  • Egypt F17, Singles Qualifying
    Van Orderlain, Drew 10:00 Andrzejczuk, Adrian
  • Madrid, Spain, Doubles
    Cabal J S / Mannarino A 10:00 Bolelli S / Fognini F
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Deigman, Laura 10:10 Rozen, Keren
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Cazeaux, Amandine 10:10 Stotyka, Veronika
  • Sweden F2, Singles
    Samuelsson, Christian 10:15 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F2, Singles
    Gabb, Richard 10:15 Ymer, Mikael
  • Sweden F2, Singles
    Solberg, Christoffer 10:15 Bergstrom, Filip
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Ornberg, Maja 10:15 Hermann, Anna
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Kaufinger, Ina 10:15 Wulcan, Paulina
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Poikajarvi, Rebecca 10:15 Rosenqvist, Julia
  • Thailand F3, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 10:20 Dome A / Tearney F
  • Thailand F3, Doubles
    Congcar C / Kawin P 10:20 ITO Y / Katayama S
  • Cagnes-sur-mer, Singles Qualif...
    Bonaventure, Ysaline 10:30 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Cagnes-sur-mer, Singles Qualif...
    Kichenok, Nadiia 10:30 Korpatsch, Tamara
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Karatsev A / Matsukevich D 11:00 Ghedin R / Ramanathan R
  • Madrid, Spain
    Safarova, Lucie 11:00 Pironkova, Tsvetana
  • Madrid, Spain, Doubles
    Krajicek M / Zahlavova Strycova B 11:00 Husarova J / Olaru R
  • Madrid, Spain, Doubles
    Jurak D / Parra Santonja A 11:00 Dushevina V / Martinez Sanchez M J
  • Nigeria F2, Singles
    Atseye, Henry 11:00 Mufumbila, Patrick
  • Nigeria F2, Singles
    Iloputa, Ikechukwu 11:00 Christopher Anefu, Edward
  • Nigeria F2, Singles
    Molaoa, Refiloe 11:00 Bikom, Albert Bisong
  • Nigeria F2, Singles
    Enosoregbe, Clifford 11:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Madrid, Spain
    Kuznetsova, Svetlana 11:00 Muguruza, Garbine
  • Aix en Provence, France
    Bachinger, Matthias 11:00 Haase, Robin
  • Madrid, Spain
    Dellacqua, Casey 11:00 Radwanska, Agnieszka
  • Trnava, Singles Qualifying W-C...
    Jurikova, Lenka 11:00 Lottner, Antonia
  • Trnava, Singles Qualifying W-C...
    Cadantu, Alexandra 11:00 Lekaj, Adrijana
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Bury A / Gabashvili T 11:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Thailand F3, Doubles
    Hochwalt T / Sarmiento R 11:15 Burapharitta P / Kaewsuto C
  • Croatia F8, Singles
    Safranek, Vaclav 11:30 O'Mara, Jonny
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Radanovic, Dejana 11:30 Smirnova, Anastasia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Hobgarski, Katharina 11:30 Cascino, Estelle
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Bukta, Agnes 11:30 Uebelhoer, Caroline
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Cuk, Pia 11:30 Rebersak, Polona
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Pashkova, Eugeniya 11:30 Marjanovic, Nina
  • Italy F8, Singles
    Prevosto, Luca 11:30 Borgo, Francesco
  • Italy F8, Singles
    Chiurulli, Daniele 11:30 Maccari, Federico
  • Italy F8, Singles
    Trevisan, Matteo 11:30 Enache, Andrei
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Azran, Shir 11:30 Totka, Naomi
  • Israel F5, Singles
    Grenier, Hugo 11:30 Dudockin, Daniel
  • Israel F5, Doubles
    Buehler S / Ziv T 11:30 Levin L S / Semidockih P
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Glushko, Lina 11:35 Kobelt, Madeleine
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Barad Itzhaki, Tamara 11:40 Ohana, Noya
  • Israel F5, Doubles
    Ioannides C / Kovalenko Y 11:40 Ganzi M S / Kobelt P
  • Sweden F2, Singles
    Sillanpaa, Henrik 11:45 Soendergaard, Simon Friis
  • Sweden F2, Singles
    De Goeijen, Bobbie 11:45 Forberg Skogeng, Adrian
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Herdzelas, Dea 11:45 Tinjic, Jasmina
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Fridman, Olga 11:45 Kocher, Imane
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Van Dijkman, Inger 11:45 Lizarazo, Yuliana
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Bjorklund, Mirjam 11:45 Luttikhuis, Nikki
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Szymczuch, Oliwia 12:00 Chimura, Natsumi
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Malikova, Tereza 12:00 Korzeniak, Anna
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Sokal, Hanna 12:00 Jamrichova, Sandra
  • Cagnes-sur-mer, Singles Qualif...
    Zarazua, Renata 12:00 Doroshina, Olga
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Golubev A / Nedovyesov A 12:00 Emmrich M / Siljestrom A
  • Cagnes-sur-mer, Singles Qualif...
    Rogowska, Olivia 12:00 Hesse, Amandine
  • Algeria F1, Singles
    Mangaloglu, Halit Berke 12:00 Sualehe, Danyal
  • Algeria F1, Singles
    Sahtali, Toufik 12:00 Ahuja, Sagar
  • Algeria F1, Singles
    Aissa Khelifa, Mohamed Amine 12:00 Zioui, Amir Abdelkader
  • Madrid, Spain
    Kanepi, Kaia 12:15 Stosur, Samantha
  • Madrid, Spain
    Wozniacki, Caroline 12:15 Mchale, Christina
  • Aix en Provence, France
    Bourgue, Mathias 12:20 Eysseric, Jonathan
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Klein B / Roelofse R 12:30 Milojevic N / Setkic A
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Novak D / Zaitcev A 12:30 Grigelis L / Sikora A
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Chen T / Zhyrmont D 12:30 Betov S / Elgin M
  • Madrid, Spain, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 12:30 Diyas Z / Peng S
  • Nigeria F2, Singles
    Chetty, Joshua 12:30 Cooper, Joe
  • Nigeria F2, Singles
    Darko, George 12:30 Song, Evan
  • Nigeria F2, Singles
    Ubon, Joseph Imeh 12:30 Michael, Moses
  • Nigeria F2, Singles
    Mugabe, Duncan 12:30 Shehu, Lawal
  • Trnava, Singles Qualifying W-C...
    Sramkova, Rebecca 12:30 Galfi, Dalma
  • Trnava, Singles Qualifying W-C...
    Fett, Jana 12:30 Kawa, Katarzyna
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Myneni S / Sharan D 12:30 Ismailov T / Shofayziyev S
  • Aix en Provence, France
    Krajinovic, Filip 13:00 Marti, Yann
  • Croatia F8, Singles
    Biljesko, Domagoj 13:00 Nagal, Sumit
  • Croatia F8, Singles
    Woerner, Paul 13:00 Krawietz, Kevin
  • Croatia F8, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:00 Osmakcic, Marko
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Zerbone, Jennifer 13:00 Baric, Nives
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Pantuckova, Gabriela 13:00 Shakovets, Christina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Sipek, Natalija 13:00 Mrcela, Klara
  • Madrid, Spain
    Mannarino, Adrian 13:00 Isner, John
  • Madrid, Spain
    Querrey, Sam 13:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Israel F5, Doubles
    Kapach R / Shaul A 13:00 Belfer D / Reznik O
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Lankri O / Nikolaev V 13:00 Vovk A / Zaikin N
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Deigman L / Scholsen H 13:00 Shevchenko D / Stotyka V
  • Israel F5, Doubles
    Mozgovoy A / Wagner S 13:10 Saveljev E / Zemel Y
  • Israel F5, Doubles
    Bulis M / Ovil O 13:10 Cukierman D / Leshem E
  • Sweden F2, Singles
    Podzus, Janis 13:15 Schutt, Leon
  • Sweden F2, Doubles
    Brunstrom J / Eriksson M 13:15 Forsell O / Madaras D N
  • Sweden F2, Doubles
    Bergstrom F / Holm A 13:15 Mridha J / Simonsson F
  • Sweden F2, Doubles
    Hyrkkonen P / Virtanen P 13:15 Adaktusson J / Blomgren T
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Ostlund, Fanny 13:15 Ulvefeldt, Malin
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Kaufinger I / Wulcan P 13:15 Corning V M / Ornberg M
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Martin F / Raja P 13:20 Gombos N / Zopp J
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Sasnovich, Aliaksandra 13:30 Glushko, Julia
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Pereira, Teliana 13:30 Paszek, Tamira
  • Madrid, Spain, Doubles
    Medina Garrigues A / Niculescu M 13:30 Mladenovic K / Pliskova K
  • Rome, Italy, Qualifying
    Cachin, Pedro 13:30 Galovic, Viktor
  • Rome, Italy, Qualifying
    Travaglia, Stefano 13:30 Cipolla, Flavio
  • Rome, Italy, Qualifying
    Khachanov, Karen 13:30 Giustino, Lorenzo
  • Rome, Italy, Qualifying
    Michalicka, Marek 13:30 Berrettini, Matteo
  • Algeria F1, Singles
    Doumbia, Sadio 13:30 Ouahab, Mohamed-Redha
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Kolesnikova K / Zatulko V 13:30 Brozda O / Maciejewska Z
  • Algeria F1, Singles
    Hassan, Mohamed 13:30 Ghezal, Youcef
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Baluu S / Fourouclas N 13:30 Rojek A / Sosnowska A
  • Algeria F1, Singles
    Blidi Boukamel, Abdel Madjid 13:30 Vilella Martinez, Mario
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Czarnik P / Domagala V 13:30 Kolarova V / Rohanova P
  • Madrid, Spain, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 13:45 Mattek-Sands B / Safarova L
  • Tunis, Singles Qualifying W-C5...
    Savoretti, Alice 14:00 Podoroska, Nadia
  • Nigeria F2, Doubles
    Crowley K-P / Vorster T 14:00 Iloputa I / Micheal O
  • Nigeria F2, Doubles
    Bikom A B / Paul C 14:00 Korshunov S / Merunka S
  • Nigeria F2, Doubles
    Mufumbila P / Payne H M 14:00 Balami U / Christopher Anefu E
  • Nigeria F2, Doubles
    Akinloye R / Rakotondramanga A 14:00 Hounkpevi F / Zannou T
  • Madrid, Spain, Doubles
    Keys M / Raymond L 14:00 Erakovic M / Goerges J
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Vajdova, Natalia 14:00 Gasparyan, Margarita
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Gorgodze E / Vankova K 14:00 Cepede Royg V / Vogt S
  • Aix en Provence, France
    Rochette, Laurent 14:20 Lamasine, Tristan
  • Madrid, Spain
    Gonzalez, Alejandro 14:20 Johnson, Steve
  • Madrid, Spain, Doubles
    Groenefeld A-L / Panova A 14:45 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Sweden F2, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 14:45 Samuelsson C / Taylor S
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Daniels C / Schaeder L 14:45 Malm M / Rinaldo Persson K
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 14:45 Burk B / Milicevic E
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Cabaj Awad J / Poikajarvi R 14:45 Hermann A / Wikberg H
  • Rome, Italy, Doubles
    Brown D / Cermak F 14:50 DI Meo G / Starace P
  • Rome, Italy
    Ymer, Elias 14:50 Mecir, Miloslav
  • Rome, Italy
    Arnaboldi, Andrea 14:50 Delic, Mate
  • Madrid, Spain
    Vinci, Roberta 15:00 Cornet, Alize
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Fichman, Sharon 15:00 Abduraimova, Nigina
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Bertens K / Hrdinova E 15:00 Konta J / Thorpe L
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Ramialison I / Sibille C 15:00 RAE J / Smith A
  • Madrid, Spain, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 15:00 Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Jaziri M / Petzschner P 15:00 Chazal M / Lestienne C
  • Rome, Italy
    Sonego, Lorenzo 15:00 Fabbiano, Thomas
  • Croatia F8, Singles
    Brkic, Tomislav 15:00 Conkic, Petar
  • Croatia F8, Doubles
    Goluza I / Jovanovic M 15:00 Betella L / Portmann L
  • Croatia F8, Doubles
    Dadic S / Mandic F 15:00 Lojda D / Safranek V
  • Croatia F8, Doubles
    Janezic D T / Papez Z 15:00 Draganja T / Razborsek N
  • Croatia F8, Doubles
    Curavic L / Vidak A 15:00 Street M / Willekes Macdonald R
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Smirnova A / Smirnova V 15:00 Maggen I / Rebersak P
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Chimura N / Proese N 15:00 Skrzypczynska J / Sokolovskaya Y
  • Madrid, Spain, Doubles
    Dellacqua C / Shvedova Y 15:15 Garcia C / Srebotnik K
  • Madrid, Spain
    Becker, Benjamin 15:15 Lopez, Feliciano
  • Tunis, Singles Qualifying W-C5...
    Carreras, Amanda 15:30 Abaza, Jan
  • Tunis, Singles Qualifying W-C5...
    Arcangioli, Manon 15:30 Konig, Pia
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Krunic A / Martic P 15:30 Dzalamidze N / Pirazhenka S
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Radwanska, Urszula 15:30 Zhang, Shuai
  • Madrid, Spain
    Janowicz, Jerzy 15:40 Sousa, Joao (POR)
  • Madrid, Spain, Doubles
    Bopanna R / Mergea F 16:00 Draganja M / Kontinen H
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Scholl, Chiara 16:00 Zhuravleva, Angelina
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Januskova, Petra 16:00 Lee-Waters, Lindsay
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Gabueva, Angelina 16:00 Graham, Alexa
  • Algeria F1, Singles
    Seda, Hercilio Rafael 16:00 Girat Magin, Victor
  • Algeria F1, Doubles
    Ahuja S / Zioui A A 16:00 Boukhobza M R / Sahtali T
  • Madrid, Spain
    Petkovic, Andrea 16:15 Begu, Irina-Camelia
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Fleming C / Marray J 16:20 Bourgue M / Guez D
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Witthoeft, Carina 16:30 Gibbs, Nicole
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Zanevska M / Zarazua R 16:30 Gavrilova D / Van Uytvanck A
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Doroshina O / Marozava L 16:30 Kichenok N / Linette M
  • Croatia F8, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 16:30 Pehar A / Raspudic F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Pantuckova G / Pantuckova M 16:30 Basic M / Spremo M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Bukta A / Mikulcic E 16:30 Paterova D / Sipek N
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    CUK P / Zidansek T 16:30 Hobgarski K / Marjanovic N
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Pashkova E / Shakovets C 16:30 Boubelikova J / Uebelhoer C
  • Madrid, Spain
    Fognini, Fabio 16:35 Giraldo, Santiago
  • Cali, Colombia, Qualifying
    Leite, Wilson 17:00 Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas
  • Cali, Colombia, Doubles
    Londero J I / Michon A 17:00 Galdos S / Hernandez-Fernandez J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Romboli F 17:00 Desein N / Seeberger M
  • Rome, Italy, Doubles
    Baldi F / Berrettini M 17:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Cali, Colombia, Doubles
    Arevalo M / Lapentti G 17:00 Cunha H / Escobar G
  • Cali, Colombia, Doubles
    Buchanan C / Rola B 17:00 King K / O Brien D
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gomez E / Maytin R 17:00 Lama G / Smith C
  • Cali, Colombia, Doubles
    Salamanca C / Souto D 17:00 Gonzales R / Walsh D
  • Tunis, Singles Qualifying W-C5...
    Perrin, Conny 17:00 Paquet, Chloe
  • Rome, Italy
    Molchanov, Denys 17:00 Martin, Andrej
  • Rome, Italy
    Edmund, Kyle 17:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Rome, Italy
    Trungelliti, Marco 17:00 Rublev, Andrey
  • Cali, Colombia
    Rola, Blaz 17:00 Gomez, Juan Sebastian
  • Cali, Colombia, Qualifying
    Escobar, Gonzalo 17:00 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Cali, Colombia
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Mina, Gianni
  • Cali, Colombia
    Buchanan, Chase 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 17:00 Lindell, Christian
  • Cali, Colombia
    Mantilla, Felipe 17:00 Lama, Gonzalo
  • Cali, Colombia
    Salamanca Caicedo, Carlos 17:00 Jarry, Nicolas
  • Cali, Colombia
    Andreozzi, Guido 17:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Cali, Colombia, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 17:00 Romboli, Fernando
  • Cali, Colombia, Qualifying
    Lopes, Tiago 17:00 Santos, Nicolas
  • Madrid, Spain
    Tomic, Bernard 17:00 Vanni, Luca
  • Algeria F1, Doubles
    Ghezal Y / Goyal M 17:30 Completo A / Sualehe D
  • Algeria F1, Doubles
    Blidi Boukamel A M / Bouhaddou A 17:30 Kerroum M A / Ouahab M-R
  • Algeria F1, Doubles
    Mangaloglu H B / Perez Sanz D 17:30 Bendiffallah W / Hassan M
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Chirico, Louisa 17:30 Daniell, Andie K.
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Cox, Shannon 17:30 Kenin, Sofia
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Kratzer, Ashley 17:30 Shishkina, Maria
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Gimenez, Sara 17:30 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Argentina F4, Singles
    Coria, Federico 17:30 Rodriguez Taverna, Santiago FA
  • Argentina F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:30 Ceppo, Andres
  • Argentina F4, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 17:30 Visokolskis, Agustin
  • Argentina F4, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 17:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F4, Singles
    Casanova, Hernan 17:30 Zukas, Matias
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Cuypers D / Nagymihaly L 17:30 Perper A / Vdovenco A
  • Madrid, Spain
    Chardy, Jeremy 17:30 Bellucci, Thomaz
  • Mexico F2, Singles
    Carpenter, Kevin Jack 18:00 Gomez, Lucas
  • Madrid, Spain
    Gulbis, Ernests 18:50 Goffin, David
  • Cali, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 19:00 Gomez J S / Kicker N
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Peers, Sally 19:00 Raszkiewicz, Eva
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 19:00 Norris, Marie
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Gobbi Monllau, Ana Victoria 19:00 Kurata, Nathaly
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Rossi, Nathalia 19:00 Tumosa, Camila
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Luini S / Perez Rojas G 19:00 Alves C M R / Gatica B
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Diaz A B / Paez F 19:00 Chlpac A / Glorioso D
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Petit S M / Rescaldani F 19:00 Ferrero M / Lucero C
  • Argentina F4, Doubles
    Kohen A / Urzua-Rivera R 19:00 De Gregorio N A / Villanueva G
  • Cali, Colombia
    Zampieri, Caio 19:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Cali, Colombia
    Michon, Axel 19:00 Lapentti, Giovanni
  • Mexico F2, Singles
    EL Mihdawy, Adam 19:30 Chaplin, Jarryd
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Wasserson, Jane 20:00 Monarrez Yesaki, Sarai Delfina
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Carruthers, Steffi 20:00 Leon, Sabastiani
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Williams, TY Ana 20:00 Failla, Jessica
  • Madrid, Spain
    Williams, Serena 20:00 Stephens, Sloane
  • Mexico F2, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 20:00 Rojas-Maldonado, Alberto
  • Mexico F2, Singles
    Alcantara Rangel, Orlando 20:00 Moreno Figueroa, Alejandro
  • Mexico F2, Singles
    Krainik, Pavel 20:00 Ramirez Utermann, Carlos
  • Cali, Colombia, Doubles
    Jarry N / Ramirez C 20:20 Bendeck J D / Gomez A
  • Cali, Colombia
    Smith, Connor 20:20 Londero, Juan Ignacio
  • Cali, Colombia
    Cunha, Henrique 20:20 Gomez, Emilio
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Crespo Azconzabal A / Estable J L 20:30 Brito F / Giangreco Campiz C
  • Argentina F4, Doubles
    Busch J / Matute J M 20:30 Bazzoni G / Egea F E
  • Argentina F4, Doubles
    Caratini V R / Rodriguez Taverna S F 20:30 Feitt F / Vellbach G
  • Argentina F4, Doubles
    Ameal J I / Arus R 20:30 Agamenone F / Torre E A
  • Argentina F4, Doubles
    Bahamonde F / Pini S E 20:30 Ceppo A / Gennaro D
  • Argentina F4, Doubles
    Kestelboim M / Zukas M 20:30 Casanova H / Galarza J I
  • Mexico F2, Singles
    Pacheco Soto, Hugo Israel 21:00 Halebian, Alexios
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Jebawy, Jasmin 21:30 Aubuchon, Micheline
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 21:30 Clark, Erin
  • Madrid, Spain
    Vesely, Jiri 21:30 Cilic, Marin
  • Mexico F2, Singles
    Resendiz Dominguez, Mauricio 21:30 Astorga, Mauricio
  • Mexico F2, Singles
    Kryvonos, Nikita 21:30 Patino, Luis
  • Cali, Colombia
    King, Kevin 21:40 Souto, David
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Gobbi Monllau A / Vega M C 22:00 Capato Camargo I / Silva M
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Beccio V A / Martinetti A 22:00 Bonardi B / Rossi N
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Pereira A R E / Tomita G 22:00 De Carli M A / Tumosa C
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Farfan D / Gimenez S 22:00 Kurata N / Piai E
  • Argentina F4, Doubles
    Coria F / Lipovsek Puches T 22:00 Doria L / Gutierrez O J
  • Argentina F4, Doubles
    Arreche N A / Senattore Baumbach R 22:00 PAZ J P / Perez Mota M
  • Mexico F2, Doubles
    Echazu M / Panta J B 23:00 Moreno M A / Ruiz Velasco S
  • Mexico F2, Doubles
    Krainik P / Moreno Figueroa A 23:00 Diaz-Figueroa C / Martinez L D
  • Mexico F2, Doubles
    Alvarez Cerdan A / Mendoza A 23:00 Bazrganian S / Halebian A

Ljubavni trougao

Majk Tajson: Uhvatio sam ženu u krevetu sa Bredom Pitom

Ostali sportovi

Autor:

Slavni bokser jednog dana zatekao svoju suprugu, glumicu, u krevetu sa poznatim glumcem

Majk Tajson, Bret Pit, Robin Givens

Ljubavni trougao: Majk Tajson, Bred Pit i Robin Givens

NJUJORK - Bivši najbolji bokser sveta Majk Tajson priznao je u ispovesti za američke medije da je 1980. godine uhvatio svoju tadašnju suprugu Robin Givens u krevetu sa Bredom Pitom.

"Jednog dana sam došao i video da je Bred Pit sa njom u krevetu. Pobesneo sam. Bio sam spreman svašta da mu uradim. Trebali ste da mu vidite facu", ispričao je Tajson.

Poznati bokser je ispričao i kako se tokom procesa razvoda svaki dan sastajao sa Robin i kako su upražnjavali seks.

"Iako smo se rastajali ja sam svaki dan, pre nego što sam išao do svog advokata da mu ispričam kako je ona svinja i kako me krade, dolazio kod nje na seks".

Tajson se u dubokoj ispovesti dotakao i perioda života u kome je bio zavisnik o kokainu.

"Bio sam u rasulu. Bio sam debela svinja na kokainu. Spasila me je ekipa na snimanju filma "Mamurluk". Nisam mogao ni da razgovaram kako treba. To su divni ljudi", rekao je Tajson.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Očigledno je da je pozivanje na Vučića uzelo maha, a on je svestan da mu to nanosi štetu Dušan Janjić, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!