• Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Zhang, Kai Lin 1 6 7 1 Liu, Chang 1 7 6 1
  • Thailand F1, Singles
    Rungkat, Christopher 1 3 6 3 1 O'Connell, Christopher 1 6 4 2 1
  • Thailand F1, Singles
    Navasirisomboon, Jirat 0 1 6 0 0 Tashi, Vullnet 2 6 7 2 2
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Duan, Ying-Ying 2 6 6 2 2 Cho, I-Hsuan 0 2 0 0 0
  • China F4, Singles
    Huang, Liang-Chi 0 3 2 0 Ouyang, Bowen 1 6 2 1
  • China F4, Singles
    Zhu, Zhicheng 1 6 2 1 Cao, Zhaoyi 0 2 4 0
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Liu, Fangzhou 0 4 2 0 Lertcheewakarn, Noppawan 1 6 0 1
  • Kazakhstan F3, Singles
    Chepelev, Alexandr 0 1 1 0 Vasilevski, Andrei 1 6 2 1
  • Kazakhstan F3, Singles
    Zaitcev, Anton 1 6 1 1 Voronin, Dimitriy 0 2 0 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Merenkova, Polina 1 6 1 1 Klyueva, Ekaterina 0 3 1 0
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Zhang, Yuxuan 0 5 0 Gao, Xinyu 0 2 0
  • Kazakhstan F3, Singles
    Lebedev, Ilya 1 6 0 1 Gakhov, Ivan 0 4 2 0
  • China F4, Singles
    Chen, Hanxiang 3 0 Roelofse, Ruan 6 2
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Dmitrieva, Ksenia 0 4 0 Folts, Arina 0 4 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Pekhova, Polina 0 4 0 Lodikova, Daria 0 5 0
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Han, Xinyun 0 2 0 Lee, Ye-Ra 0 3 0
  • Thailand F1, Singles
    Wattanakul, Singekrawee 0 2 0 Udomchoke, Danai 0 2 0
  • China F4, Singles
    Wang, Chuhan 0 2 0 Okamura, Issei 0 2 0
  • Thailand F1, Singles
    Dome, Andre 0 0 Myneni, Saketh 0 0
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    LU, Jia-Jing 07:00 Kumkhum, Luksika
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Higuchi, Yuka 07:00 Luangnam, Nudnida
  • Thailand F1, Singles
    Katayama, Sho 07:00 Lim, Yong-Kyu
  • China F4, Singles
    Purcell, Rhett 07:15 Sun, Fajing
  • China F4, Singles
    Sato, Bumpei 07:20 Kim, Cheong-Eui
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    HSU C-W / Wang Yan 07:25 LEE Y-H / Wongteanchai V
  • Kazakhstan F3, Singles
    Fayziev, Sanjar 07:30 Karimov, Djurabeck
  • Kazakhstan F3, Singles
    Khabibulin, Timur 07:30 Badanov, Dmytro
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Palkina, Ksenia 07:30 Yusupova, Guzal
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Sharipova, Sabina 07:40 Aoyama, Shuko
  • China F4, Singles
    WU, Yibing 07:40 Liu, Siyu
  • Kazakhstan F3, Singles
    Ismailov, Temur 07:40 Alekseenko, Gleb
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Rudakova, Anastasia 07:40 Shevchenko, Darya
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Lidkovskaya, Irina 07:40 Ainitdinova, Gozal
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    LIU C / Tian R 08:00 YOU X / Zhu A W
  • Thailand F1, Singles
    Isarow, Pruchya 08:05 Itzstein, Zach
  • China F4, Doubles
    BAI Y / WU D 08:05 Kawachi K / Nakamura R
  • Thailand F1, Singles
    Chen, TI 08:15 Singh, Karunuday
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    HAN X / Jin W 08:30 Lertcheewakarn N / LU J-J
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    Yang Z / YE Q Y 08:30 HAN N-L / Jang S J
  • Thailand F1, Singles
    Santillan, Akira 08:30 Nam, JI Sung
  • China F4, Doubles
    LU Y / Wang A 08:45 Huang L-C / Ouyang B
  • China F4, Doubles
    Wang R / Wang R 08:50 Gong P-X / Zhong S H
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Baghdatis M / Youzhny M 09:00 Bopanna R / Mergea F
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Stakhovsky S / Troicki V 09:00 Huey T C / Lipsky S
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 09:00 Grigoriu P / Paval C
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Bolelli S / Darcis S 09:00 Fyrstenberg M / Garcia-Lopez G
  • Bucharest, Romania
    Youzhny, Mikhail 09:00 Monfils, Gael
  • Kazakhstan F3, Singles
    Kushakov, Alexandr 09:00 Tsivadze, George
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Moser, Lisa Maria 09:00 Baluu, Sharrmadaa
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ciobanu, Daniela 09:00 Curovic, Tamara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Gaydarzhi, Ksenia 09:00 Negreanu, Daiana
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    AL Nabhani, Fatma 09:00 Morderger, Yana
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Serban, Raluca Georgiana 09:00 Cadar, Elena Teodora
  • Greece F5, Singles
    Centenari, Alexander 09:00 Salisbury, Joe
  • Kazakhstan F3, Singles
    Shyla, Yaraslau 09:00 Shofayziyev, Shonigmatjon
  • Bucharest, Romania
    Karlovic, Ivo 09:00 Coric, Borna
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Ekshibarova, Vlada 09:00 Mukhametshina, Amina
  • China F4, Doubles
    GAO X / LI Z 09:10 HE Y / Tao J N
  • Kazakhstan F3, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 09:10 Tyurnev, Evgeny
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Gasanova, Anastasia 09:10 Tarasova, Alena
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Dmitrieva K / Zubkova A 09:10 MUN V / Sakalouskaya V
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dinu, Cristina 09:30 Ramialison, Irina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Barbieri, Gioia 09:30 Georges, Myrtille
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sibille, Constance 09:30 Arcangioli, Manon
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Lim, Alize 09:30 Lemoine, Quirine
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Johansson, Mathilde 09:30 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Gatto-Monticone, Giulia 09:30 Caregaro, Martina
  • Thailand F1, Doubles
    Borisutpong P / Pakpoomkamol P 09:35 Matsui T / Rungkat C
  • China F4, Singles
    Westerhof, Boy 09:35 Ning, Yuqing
  • Thailand F1, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 09:45 Rawat, Sidharth
  • Egypt F15, Singles
    Matsukevitch, Denis 10:00 AL Taweel, Issam
  • Egypt F15, Singles
    Jhun, Alexander 10:00 Escobar, Felipe
  • Egypt F15, Singles
    Choudhary, Ahmed 10:00 Estruch Mano, David
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 10:00 Gordienko, Angelina
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Simakova, Ekaterina 10:00 Peckl, Kerstin
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Shawky, Nermeen 10:00 Tan, Harmony
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Alhussein Abdel Aziz, Lamis 10:00 Ifidzhen, Melissa Ishuan
  • Vercelli, Italy
    Coppejans, Kimmer 10:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Nestor D / Paes L 10:00 Marrero D / Robredo T
  • Barcelona, Spain
    Kuznetsov, Andrey 10:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Thailand F1, Singles
    Takeuchi, Kento 10:00 Kikuchi, Gengo
  • Barcelona, Spain
    Gulbis, Ernests 10:00 Paire, Benoit
  • Vercelli, Italy
    Veic, Antonio 10:00 Viola, Matteo
  • Turkey F16, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 10:00 Galyamov, Mikhail
  • Turkey F16, Singles
    Catarina, Lucas 10:00 Yatsyk, Yahor
  • Turkey F16, Singles
    Ergeneman, Gokberk 10:00 Fatic, Nerman
  • Turkey F16, Singles
    Sikora, Adrian 10:00 Halflants, Maxime
  • Stuttgart, Germany
    Beygelzimer, Yuliya 10:00 Kerber, Angelique
  • Stuttgart, Germany
    Goerges, Julia 10:00 Bencic, Belinda
  • Stuttgart, Germany
    Radwanska, Agnieszka 10:00 Errani, Sara
  • Stuttgart, Germany
    Lisicki, Sabine 10:00 Diyas, Zarina
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Mayer L / Monaco J 10:00 Montanes A / Ramos-Vinolas A
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Lottner A / Witthoeft C 10:00 Garcia C / Srebotnik K
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Lekaj, Adrijana 10:00 Kichenok, Lyudmyla
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Mattek-Sands B / Safarova L 10:00 RAE J / Smith A
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Voracova, Renata 10:00 Gasparyan, Margarita
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Pliskova, Kristyna 10:00 Eraydin, Basak
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    De Vroome, Indy 10:00 Peer, Shahar
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Hingis M / Mirza S 10:00 Martic P / Vogt S I
  • Egypt F15, Singles
    Gille, Sander 10:00 Ubiergo, Jordan
  • Vercelli, Italy
    Marcora, Roberto 10:30 Molchanov, Denys
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Lyukshinova E / Urzhumova V 10:30 Grinchishina A / Klyueva E
  • Vercelli, Italy
    Couacaud, Enzo 10:30 De Greef, Arthur
  • Kazakhstan F3, Singles
    Galkin, Anton 10:30 Ivanov, Vladimir
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Birrell, Kimberly 10:30 Stamatova, Julia
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Morderger, Tayisiya 10:30 Tomic, Sara
  • Greece F5, Singles
    Crepaldi, Erik 10:30 Zannias, Athanasios
  • Kazakhstan F3, Doubles
    Karimov D / Khassanov R 10:30 Mamyr B / Petrov P
  • Greece F5, Singles
    Kapogiannis, Charalampos 10:30 Watanuki, Keisuke
  • Greece F5, Singles
    Brtnicky, Filip 10:30 Bourchier, Harry
  • Greece F5, Singles
    Hadjistyllis, Soteris 10:30 Noce, Gabriele Maria
  • Vercelli, Italy
    Edmund, Kyle 10:30 Hamou, Maxime
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Palkina K / Pekhova P 10:40 Kerimbayeva K / Vasilyeva L
  • Kazakhstan F3, Doubles
    Chepelev A / Mnushkin D 10:40 Duldaev D / Fayziev S
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Khabibulina A / Merenkova P 10:40 Allakhverdiyeva A / Shepita A
  • Spain F10, Singles
    Giraudeau, Thomas 10:45 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F10, Singles
    Checa-Calvo, Jose 10:45 Mardones, Bruno
  • Spain F10, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 10:45 Semmler, Miguel
  • Spain F10, Singles
    Vega Hernandez, David 10:45 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Spain F10, Singles
    Giraldi Requena, Marcos 10:45 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Marach O / Oswald P 11:00 Monroe N / Sitak A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wessel, Alina 11:00 Wikkerink, Janneke
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geiss, Janina 11:00 Decker, Margot
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Zhupanska, Valeriya 11:00 Mokrousova, Greta
  • Barcelona, Spain
    Bellucci, Thomaz 11:00 Bautista-Agut, Roberto
  • France F8, Singles
    Vatutin, Alexey 11:00 Janvier, Maxime
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Ferro, Fiona 11:00 Vankova, Katerina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Martincova, Tereza 11:00 Kerkhove, Lesley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Buzarnescu, Mihaela 11:00 Giovine, Claudia
  • Italy F6, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 11:00 Bortolotti, Marco
  • Italy F6, Singles
    Altmaier, Daniel 11:00 Griekspoor, Scott
  • Italy F6, Singles
    Toledo Bague, Pol 11:00 Cammarata, Alberto
  • Barcelona, Spain
    Dolgopolov, Alexandr 11:00 Sousa, Joao (POR)
  • Barcelona, Spain
    Estrella Burgos, Victor 11:00 Thiem, Dominic
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Kallmunzerova, Natalie 11:00 Rutarova, Eva
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Berberovic, Nefisa 11:00 Bastianello, Lisa
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Heil, Anna Maria 11:00 Cuk, Pia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Cubranovic, Milica 11:00 Cvackova, Natalie
  • Bucharest, Romania
    Baghdatis, Marcos 11:00 Darcis, Steve
  • Bucharest, Romania
    Dodig, Ivan 11:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Egypt F15, Doubles
    Feler M / Lizen A 11:30 Ruepke L / Ruepke T
  • Egypt F15, Doubles
    Blecha J / Zednik J 11:30 Drzewiecki K / Smola M
  • Egypt F15, Doubles
    Sergiienko S / Smirnov A 11:30 Andrzejczuk A / Milovic Z
  • Egypt F15, Doubles
    Bessire F / Sagliocco R 11:30 Sabry S / Safwat M
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Shawkat, Ahlam 11:30 Tymofeyeva, Alisa
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Mortagy, Hana 11:30 Partaud, Marine
  • Turkey F16, Doubles
    Jankovits Y / Nys H 11:30 Bojadjieva S / Shabib M
  • Turkey F16, Doubles
    Matic N / Zdravkovic D 11:30 Boe-Wiegaard W / Orno P
  • Turkey F16, Doubles
    Fink L / Link J V 11:30 Deviatiarov M / Geerts M
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Vekic, Donna 11:30 Savinykh, Valeria
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Bonaventure, Ysaline 11:30 Mrdeza, Tereza
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Fomina A / Gorgodze E 11:30 Broady N / Bychkova E
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Shapatava S / Vasylyeva A 11:30 Dzalamidze N / Kostova E
  • Vercelli, Italy
    Mager, Gianluca 11:50 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Vercelli, Italy
    Quinzi, Gianluigi 11:50 Sijsling, Igor
  • Vercelli, Italy
    Cecchinato, Marco 11:50 Balleret, Benjamin
  • Turkey F16, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Pulgar-Garcia J 12:00 Lang R / Naqvi M
  • Turkey F16, Doubles
    Didenko B / Portmann K 12:00 Kryvoy Y / Sikora A
  • Stuttgart, Germany
    Strycova, Barbora 12:00 Muguruza, Garbine
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Jurak D / Krejcikova B 12:00 Goerges J / Lisicki S
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Lee, Pei-Chi 12:00 Palmigiano, Francesca
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Stresnakova, Katarina 12:00 Kairi, Angeliki
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Fourouclas, Natasha 12:00 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Greece F5, Singles
    Ehara, Hiroyasu 12:00 Vucic, Ilija
  • Spain F10, Singles
    Lojda, Dusan 12:15 Werner, Jean-Marc
  • Spain F10, Singles
    Privee Boudeguer, Carl Stefan 12:15 Villacorta-Alonso, Ricardo
  • Spain F10, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 12:15 Semjan, Marek
  • Spain F10, Singles
    Dominguez Soto, Alex 12:15 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Spain F10, Singles
    Nava, Eduardo 12:15 Hernando Ruano, Jorge
  • Bucharest, Romania
    Zopp, Jurgen 12:20 Lajovic, Dusan
  • Bucharest, Romania
    Garcia-Lopez, Guillermo 12:20 Giustino, Lorenzo
  • Barcelona, Spain
    Berankis, Ricardas 12:20 Montanes, Albert
  • Bucharest, Romania
    Bolelli, Simone 12:20 Golubev, Andrey
  • Barcelona, Spain
    Ilhan, Marsel 12:20 Ward, James
  • Cairo, Doubles W-C15-EGY-15A
    EL Sayed Y / Gordienko A 12:30 Haas B / Samir S
  • Cairo, Doubles W-C15-EGY-15A
    Kotelesova B / Mihalikova T 12:30 Alhussein Abdel Aziz L / Shawky N
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Parrizas-Diaz, Nuria 12:30 Kuznetsova, Ksenia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Quattrone, Chiara 12:30 Kyrpot, Olena
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Gaspar, Claudia 12:30 Murta, Ines
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Garcia Perez, Georgina 12:30 Reynolds, Lily
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Chinellato, Silvia 12:30 Fayol, Clemence
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Touly, Carla 12:30 Vangelova, Ani
  • Italy F6, Singles
    Vigani, Joy 12:30 Inzerillo, Jerome
  • Italy F6, Singles
    Chazal, Maxime 12:30 Moncagatto, Francesco
  • Italy F6, Singles
    Melchiorre, Davide 12:30 Fago, Matteo
  • Italy F6, Singles
    Martos Gornes, Sergio 12:30 DI Nicola, Gianluca
  • Italy F6, Singles
    Campo, Antonio 12:30 Jastraunig, Lukas
  • Italy F6, Singles
    Griekspoor, Tallon 12:30 Gaio, Federico
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Basic, Martina 12:30 Alibalic, Nina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Pantuckova, Gabriela 12:30 Barzo, Lilla
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Cheli, Camille 12:30 Galfi, Dalma
  • Cairo, Doubles W-C15-EGY-15A
    Abou Zekry O / Herdzelas D 13:00 Simakova E / Sukhotina A
  • Cairo, Doubles W-C15-EGY-15A
    Mikheeva A / Tatachar Venugopal D 13:00 Carreras A / Savoretti A
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Cabal J S / Giraldo S 13:00 Peya A / Soares B
  • Turkey F16, Doubles
    Gigolaev R / Perfilov A 13:00 Volfson D / Yatsyk Y
  • Turkey F16, Doubles
    Shevkedov F / Tukel Z 13:00 Fatic N / Jankovic M
  • Turkey F16, Doubles
    Bakhodur F / Browne S 13:00 Ergeneman G / Iliescu B
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Kalashnikova O / Siniakova K 13:15 Jans-Ignacik K / Klepac A
  • Vercelli, Italy
    Cervantes Huegun, Inigo 13:20 Napolitano, Stefano
  • Vercelli, Italy
    Giacalone, Omar 13:20 Basic, Mirza
  • Vercelli, Italy
    Caruso, Salvatore 13:20 Sancic, Antonio
  • Egypt F15, Doubles
    Gille S / Majchrowicz A 13:30 Dankl T-M / Novak D
  • Egypt F15, Doubles
    Dobek M / Segal L 13:30 Estruch-Mano D / Kossov O
  • Egypt F15, Doubles
    Matsukevitch D / Polyakov V 13:30 Builes T / Escobar F
  • Egypt F15, Doubles
    Barnes K / Taweel I H 13:30 Jhun A / Tutu M
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Eraydin B / Shinikova I 13:30 Doroshina O / Klemenschits S
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Kichenok L / Kichenok N 13:30 Koken I T / Oral S
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Aksu A / Sezer M 13:30 Ivakhnenko V / Monova P
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Anil C / Baranska A 13:30 Coin J / Vrljic A
  • Greece F5, Doubles
    Konecny M / Simunek D 13:30 Antonopoulos C / Schinas S
  • Greece F5, Doubles
    Jakupovic A / Kocevar-Desman T 13:30 Anguelov C / Ward-Hibbert J
  • Barcelona, Spain
    Rublev, Andrey 13:30 Verdasco, Fernando
  • Bucharest, Romania
    Tipsarevic, Janko 13:40 Fabbiano, Thomas
  • Bucharest, Romania
    Mektic, Nikola 13:40 Istomin, Denis
  • Barcelona, Spain
    Monaco, Juan 13:40 Gonzalez, Alejandro
  • Barcelona, Spain
    Robredo, Tommy 13:40 Kukushkin, Mikhail
  • Bucharest, Romania
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:40 Vesely, Jiri
  • Spain F10, Singles
    Salaba, Libor 13:45 Puget, Adrien
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Carrillo Marin, Alba 14:00 Cazeaux, Amandine
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Parres Azcoitia, Olga 14:00 Martinez Martinez, Maria
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Alvaro, Ivone 14:00 Versteeg, Kelly
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bechri, Chiraz 14:00 Verster, Nelise
  • France F8, Singles
    Lootsma, Niels 14:00 Chettar, Medy
  • France F8, Singles
    Jomby, Tom 14:00 Eysseric, Jonathan
  • France F8, Singles
    Rochette, Laurent 14:00 Barrere, Gregoire
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Kerkhove L / Knoll X 14:00 Sanesi G / Teichmann J
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Klasen A / Klasen C 14:00 Brescia G / Ferrando C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Barbieri G / Caregaro M 14:00 LI Y / Njoze M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Gonzalez M / Paszek T 14:00 Dinu C / Knezevic J
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cavalle-Reimers Y / Sakkari M 14:00 Balducci A / Buzean D
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Georges M / Stephenson F 14:00 LIM A / Thorpe L
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Mdlulwa, Warona 14:00 Chipan, Nency
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Donatus, Loveth 14:00 Kaufinger, Ina
  • Stuttgart, Germany
    Suarez Navarro, Carla 14:00 Rodina, Evgeniya
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Mikulcic, Ema 14:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-01A
    CUK P / Zidansek T 14:00 Kaminkova K / Rutarova E
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-01A
    Coopersmith N / Cubranovic M 14:00 Granic P / Susak A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-01A
    Boskovic L / Drazic M 14:00 Berberovic N / Oante I
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    AL Nabhani F / Baluu S 14:00 Cadar E-T / Negreanu D
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ciobanu D / Kawasaki Y 14:00 Gaydarzhi K / Tomic S
  • Greece F5, Doubles
    Centenari A / Shane J S 14:00 Cassimiro De Oliveira M / Goncalves Lima V
  • Greece F5, Doubles
    Jandric D / Mikos K 14:00 Crepaldi E / Surreaux A
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Carreno-Busta P / Kyrgios N 14:20 Draganja M / Kontinen H
  • Cairo, Doubles W-C15-EGY-15A
    Mortagy H / Shawkat A 14:30 Zakarlyuk M / Zakarlyuk T
  • Cairo, Doubles W-C15-EGY-15A
    Ifidzhen M I / Peckl K 14:30 Hesse A / Partaud M
  • Spain F10, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 14:30 Amantegui J / Mardones B
  • Spain F10, Doubles
    Boluda-Purkiss C / Ortega-Olmedo R 14:30 Gijon Arruabarrena I C / Paccini Sancho M
  • Spain F10, Doubles
    Esteve Lobato E / Semmler M 14:30 Manrique-Velazquez D-J / Vivero Gonzalez P
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Husarova J / Kania P 14:30 Barthel M / Minella M
  • Vercelli, Italy
    Lamasine, Tristan 14:40 Brown, Dustin
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Fleming C / Marray J 15:00 Pavic M / Venus M
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Matkowski M / Zimonjic N 15:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Santos, Brazil, Doubles
    Andreozzi G / Behar A 15:00 Matos R / Zormann M
  • Santos, Brazil, Doubles
    Galdos S / Romboli F 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Santos, Brazil, Doubles
    Hernandez-Fernandez J / Lindell C 15:00 Buchanan C / Rola B
  • Santos, Brazil
    Pereira, Jose 15:00 Buchanan, Chase
  • Santos, Brazil
    Jarry, Nicolas 15:00 Hernandez-Fernandez, Jose
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 15:00 Arnaboldi A / Podlipnik-Castillo H
  • Santos, Brazil
    Kicker, Nicolas 15:00 Marie, Jules
  • Barcelona, Spain
    Cuevas, Pablo 15:00 Carballes Baena, Roberto
  • Stuttgart, Germany
    Bondarenko, Kateryna 15:15 Safarova, Lucie
  • Chile F5, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 15:30 Tsuchiya, Alexandre
  • Chile F5, Singles
    Brandao, Filipe 15:30 Kestelboim, Mariano
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Rohovets, Solomiya 15:30 Heisen, Vivian
  • Chile F5, Singles
    Bahamonde, Francisco 15:30 Galarza, Juan Ignacio
  • Ponta Delgada, Doubles W-C10-P...
    Fernandes R / Neto S 15:30 Garcia Gausi M / Gil Pires E
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Claffey J / Von Deichmann K 15:30 Djordjevic T / Zhupanska V
  • France F8, Singles
    Dubail, Julien 15:30 Sidorenko, Alexandre
  • Italy F6, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 15:30 Galovic V / Massara A
  • Italy F6, Doubles
    Bensoussan S / Thivant Y 15:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Italy F6, Doubles
    Durasovic V / Silva F F 15:30 Bortolotti M / Della Tommasina D
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Dentoni C / Giovine C 15:30 Ramialison I / Sibille C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bara I M / Buzarnescu M 15:30 Kolar N / Shakovets C
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Easwaramurthi, Ashmitha 15:30 Coppola, Claudia
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Riley, Alexandra 15:30 Ghandour, Nour
  • France F8, Singles
    Fournerie, Theo 15:30 Bonzi, Benjamin
  • Stuttgart, Germany
    Martic, Petra 15:45 Melnikova, Marina
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Meffert D / Sijsling I 16:00 Arneodo R / Balleret B
  • Savannah, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 16:00 Cerretani J / Dancevic F
  • Savannah, USA, Doubles
    Paul T / Ward A 16:00 Arguello F / Bagnis F
  • Savannah, USA, Doubles
    Collarini A / Olivo R 16:00 Kuznetsov A / Sandgren T
  • Savannah, USA, Doubles
    Novikov D / Peralta J 16:00 Martin F / Raja P
  • Vercelli, Italy
    Volandri, Filippo 16:00 Marti, Yann
  • Barcelona, Spain
    Lorenzi, Paolo 16:10 Almagro, Nicholas
  • Santos, Brazil
    Clezar, Guilherme 16:20 Sakamoto, Pedro
  • Santos, Brazil
    Hocevar, Ricardo 16:20 Dellien, Hugo
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Granollers-Pujol G / Roca Batalla O 16:20 Granollers M / Lopez M
  • Santos, Brazil
    Molteni, Andres 16:20 Saez, Juan Carlos
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 16:20 Koolhof W / Middelkoop M
  • Ponta Delgada, Doubles W-C10-P...
    Alvaro I / Tavares M 16:30 Magalhaes M / Simas S
  • Chile F5, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 17:00 Agamenone, Franco
  • Chile F5, Singles
    Naser, Javier 17:00 Miele, Andre
  • Chile F5, Singles
    Paz, Juan Pablo 17:00 Kirche, Leonardo
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Koehler, Maria Joao 17:00 Bento, Beatriz Rodrigues
  • Ponta Delgada, Doubles W-C10-P...
    Cazeaux A / Hering K 17:00 Martinez Martinez M / Sexmilo Pascual M
  • Dothan, Singles Qualifying W-C...
    Moore, Jessica 17:00 Oosterhout, Erica
  • Dothan, Singles Qualifying W-C...
    Ianchuk, Elizaveta 17:00 Lukic, Vojislava
  • Dothan, Singles Qualifying W-C...
    Rampre, Petra 17:00 Gordon, Michaela
  • Dothan, Singles Qualifying W-C...
    Cako, Jacqueline 17:00 Kramperova, Katerina
  • Savannah, USA
    Paul, Tommy 17:00 Bemelmans, Ruben
  • Guadalajara, Mexico, Doubles
    Harrison R / Kudla D 17:00 Barrientos N / Struvay E
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Laisne, Kinnie 17:00 Razafimahatratra, Zarah
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Nazzal, Serena 17:00 Codino, Fiona
  • Stuttgart, Germany
    Brianti, Alberta 17:00 Brengle, Madison
  • France F8, Singles
    Bourgue, Mathias 17:00 Jacq, Gregoire
  • Savannah, USA
    Mcgee, James 17:00 Olivo, Renzo
  • Savannah, USA
    Millot, Vincent 17:00 Tiafoe, Francis
  • France F8, Singles
    Petit, Gabriel 17:00 Poullain, Lucas
  • Santos, Brazil
    Velotti, Agustin 17:40 Lindell, Christian
  • Santos, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 17:40 De Paula, Fabiano
  • Santos, Brazil
    Alund, Martin 17:40 Rola, Blaz
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Guccione C / SA A 18:00 Copil M / Ungur A
  • Savannah, USA
    Singh, Sanam 18:20 Williams, Rhyne
  • Savannah, USA
    Peralta, Julio 18:20 Novikov, Dennis
  • Savannah, USA
    Elias, Gastao 18:20 Devvarman, Somdev
  • Chile F5, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 18:30 Moral, Franco
  • Chile F5, Singles
    Becerra Jeria, Serge 18:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F5, Singles
    Banzer, Rodrigo 18:30 Casanova, Hernan
  • Dothan, Singles W-C50-USA-02A
    Drake, Maureen 18:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Dothan, Singles W-C50-USA-02A
    Kiick, Allie 18:30 Chirico, Louisa
  • Dothan, Singles W-C50-USA-02A
    Whoriskey, Caitlin 18:30 Jaksic, Jovana
  • France F8, Singles
    Authom, Maxime 18:30 Moutet, Corentin
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Diop, Seynabou 18:30 Kushkhova, Aminat
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Tholey, Lea 18:30 Boualem, Josephine
  • Stuttgart, Germany
    Garcia, Caroline 18:30 Ivanovic, Ana
  • France F8, Doubles
    Bader S / Weissborn T-S 18:30 Bourbon M / Roy M
  • Guadalajara, Mexico
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 19:00 Klec, Ivo
  • Guadalajara, Mexico
    Menendez-Maceiras, Adrian 19:00 Propoggia, Dane
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Zarazua, Renata 19:00 Morales Beckmann, Daniela
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Okuno, Ayaka 19:00 Rose, Malika
  • Guadalajara, Mexico
    Smith, Connor 19:00 Echazu, Mauricio
  • Guadalajara, Mexico
    Cunha, Henrique 19:00 Kutrovsky, Dimitar
  • Santos, Brazil
    Luz, Orlando 19:00 Andreozzi, Guido
  • Santos, Brazil
    Monteiro, Thiago Moura 19:00 Musialek, Alexis
  • Savannah, USA
    Bagnis, Facundo 19:40 Broady, Liam
  • Savannah, USA
    Zeballos, Horacio 19:40 Arguello, Facundo
  • Savannah, USA
    Ginepri, Robby 19:40 Nishioka, Yoshihito
  • Stuttgart, Germany
    Mattek-Sands, Bethanie 19:50 Makarova, Ekaterina
  • Chile F5, Doubles
    Aguilar J / Beretta D 20:00 Brandao F / Dias M V D S
  • Chile F5, Doubles
    Ameal J I / Villanueva G 20:00 Agamenone F / Torre E A
  • Chile F5, Doubles
    Barrios Vera M T / Montero J 20:00 Gennaro D / Zukas M
  • Chile F5, Doubles
    Ficovich J P / Kestelboim M 20:00 Arreche N A / Feitt F
  • Santos, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 20:00 Molteni A / Pella G
  • Dothan, Singles W-C50-USA-02A
    Crawford, Samantha 20:00 Arvidsson, Sofia
  • Dothan, Doubles W-C50-USA-02A
    Chang S / Gabueva A 20:00 Stewart K / Tig P M
  • Dothan, Doubles W-C50-USA-02A
    Ianchuk E / Ianchuk O 20:00 Goncalves P C / Krejsova P
  • Dakar, Doubles W-C15-SEN-01A
    Easwaramurthi A / Kaufinger I 20:00 Cavaday N / Totka N
  • France F8, Singles
    Zekic, Miljan 20:00 Guinard, Manuel
  • France F8, Doubles
    Burquier G / Sidorenko A 20:00 Dubail J / Vanneste J
  • Guadalajara, Mexico
    Smith, John-Patrick 20:20 Nguyen, Daniel
  • Guadalajara, Mexico
    King, Darian 20:20 Klein, Brydan
  • Guadalajara, Mexico
    Ramirez, Cesar 20:20 Garza, Daniel
  • Santos, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 20:20 Michon A / Mina G
  • Guadalajara, Mexico
    Patino, Luis 20:20 King, Kevin
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Hrdinova E / Melichar N 20:30 Parra Santonja A / Rosolska A
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Zacarias, Marcela 21:00 Gonzalez Aramburu, Jimena
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Naydenova, Aleksandrina 21:00 Chang, Hanna
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Rojas Loaiza, Maria Elena 21:00 Grajdek, Kim-Alice
  • Savannah, USA
    Garanganga, Takanyi 21:00 Chung, Hyeon
  • Savannah, USA
    Duran, Guillermo 21:00 Sandgren, Tennys
  • Savannah, USA, Doubles
    Duran G / Zeballos H 21:00 Jenkins J / Kozlov S
  • Dothan, Doubles W-C50-USA-02A
    Harman E J / Stevenson A 21:30 Chirico L / Min G
  • Guadalajara, Mexico
    Escobar, Gonzalo 22:00 Jung, Jason
  • Guadalajara, Mexico
    Kudla, Denis 22:00 Boutillier, Remi
  • Guadalajara, Mexico, Doubles
    Krajicek A / Ram R 22:00 Cunha H / Kutrovsky D
  • Savannah, USA, Doubles
    Makiguchi R / Mena F 22:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Guadalajara, Mexico
    EL Mihdawy, Adam 22:00 Gomez, Lucas
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Belmar, Ana Lorena 23:00 Pigossi, Laura
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Espindola Mancera, Maria Regina 23:00 Betancourt, Carolina
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Hinojosa Gomez, Jessica 23:00 Raszkiewicz, Eva
  • Guadalajara, Mexico, Doubles
    Menendez-Maceiras A / Ramirez C 23:30 Lapentti G / Martinez L D
  • Guadalajara, Mexico, Doubles
    Mertl J / Przysiezny M 23:30 Klein B / Propoggia D
  • Santos, Brazil
    Gonzalez, Maximo 23:30 Dutra Silva, Rogerio
  • Savannah, USA
    Smyczek, Tim 23:30 Kozlov, Stefan

Srećan put, Novače

Nole: Dobro jutro, ranoranioci!

Tenis

Autor:

Novak Đoković, najbolje srpski teniser, spremio se za put i poneo brdo kofera kao da se seli

Novak Đoković

Nole ranoranilac!

Novak Đoković, najbolje srpski teniser, spremio se za put i poneo brdo kofera kao da se seli. Iako je bilo veoma rano, pre zore, Novak nije pospan i nenaspavan. Veoma raspoložen, našalio se na svoj račun.

"Dobro jutro, ranoranioci! Evo i mene među vama, ali samo zato što imam jutarnji let, inače bih ja već uveliko spavao... Haha, i ne selim se ako ste pomislili, samo idem na 3 duuuge nedelje. Kao što možete da primetite, ne nosim uopšte puno kofera :)", našalio se Nole.

Srpski teniser je poneo toliko stvari, a naravno nije zaboravio ni svoju pudlicu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Prošao sam samo sa četiri kopče. Dobro je da me nisu pogodili nečim težim od flašice vinjaka Nebojša Ilić, Tim menadžer KK Crvena zvezda

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!