• Tarakan, Singles W-C10-INA-01A
    Kahfiani, Rifanty 2 6 6 2 2 Easwaramurthi, Ashmitha 0 3 4 0 0
  • Netanya, Singles W-C10-ISR-03A
    Khazaniuk, Deniz 2 6 6 2 2 Lankri, Ofri 0 4 1 0 0
  • Turkey F20, Singles
    Zeballos, Federico 0 4 1 0 Crepaldi, Erik 1 6 2 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Bara, Irina Maria 0 2 3 0 Alvarez Teran, Maria Fernanda 1 6 5 1
  • Ukraine F2, Singles
    Wang, Tak Khunn 1 6 0 1 Smirnov, Artem 0 3 1 0
  • Egypt F19, Singles
    Chrysochos, Petros 0 5 0 Maamoun, Karim-Mohamed 0 4 0
  • Egypt F19, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 0 4 0 Salisbury, Joe 0 5 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 0 5 0 Cadar, Elena Teodora 0 2 0
  • Georgia F2, Singles
    Panfil, Grzegorz 0 4 0 Bortolotti, Marco 0 3 0
  • Croatia F10, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 0 2 0 Otte, Oscar 0 3 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 0 5 0 Cabaj Awad, Jacqueline 0 1 0
  • Croatia F10, Singles
    Masur, Daniel 0 1 0 Androic, Toni 0 4 0
  • Georgia F2, Singles
    Sakamoto, Pedro 0 5 0 Balleret, Benjamin 0 2 0
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Kramperova, Katerina 0 0 Rubini, Stefania 0 0
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Zagorac, Eva 0 0 0 Njiric, Silvia 0 1 0
  • Romania F3, Singles
    Popko, Dmitry 0 0 Crivoi, Victor 0 0
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Ilic, Luka 10:40 Cagnina, Julien
  • Bol, Singles W-C10-CRO-04A
    Lukas, Tena 11:00 Gjorcheska, Lina
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Masar, Juraj 11:00 Conkic, Boris
  • Tarakan, Doubles W-C10-INA-01A
    LEE P-C / Watanabe H 11:00 Easwaramurthi A / YU Y
  • Eskisehir, Turkey, Doubles
    Betov S / Elgin M 11:00 Chen T / Roelofse R
  • Turkey F20, Singles
    Cox, Daniel 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Bacquie, Alice 11:00 Brogan, Anna
  • Czech Republic F2, Doubles
    Altmaier D / Woerner P 11:00 Kowalczyk M / Majchrowicz A
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Gojnea, Madalina Victorita 11:00 Dascalu, Nicoleta
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Ternar, Tomislav 11:00 Schmid, Michal
  • Spain F14, Singles
    Rybakov, Alex 11:00 Ward, Alexander
  • Spain F14, Singles
    Chazal, Maxime 11:00 Paul, Tommy
  • Ukraine F2, Singles
    Alekseenko, Vadim 11:10 Uzhylovsky, Vladimir
  • Nuremberg, Germany, Doubles
    Arruabarrena L / Olaru R 11:30 Chan H-C / Medina Garrigues A
  • Algeria F3, Singles
    Perez Sanz, David 11:30 Doumbia, Sadio
  • Bol, Singles W-C10-CRO-04A
    Zidansek, Tamara 11:45 Komardina, Anastasiya
  • Croatia F10, Doubles
    Banes M / Van Peperzeel G 11:45 Dischinger E / Neis F
  • Szczawno-Zdroj, Singles W-C10-...
    Maleckova, Jesika 12:00 Borecka, Martina
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Skugor, Franko 12:10 Kekez, Duje
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-04A
    Gjorcheska L / Shakovets C 12:30 Kennel K / Primorac I
  • Eskisehir, Turkey
    Jankovits, Yannick 12:30 Cervantes Huegun, Inigo
  • Strasbourg, France, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 12:30 Kichenok N / Zheng S
  • Nice, France, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 12:30 Pavic M / Venus M
  • Czech Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 12:30 Michalicka, Marek
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Ionescu, Simona 12:30 Bondar, Anna
  • Turkey F20, Doubles
    Tverijonas J / Zeballos F 13:00 Belot C / Rosenzweig N
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-20A
    Aksu A / Sezer M 13:00 Gutierrez M / Martinez Martinez M
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Sartori, Giulia 13:00 Lukacs, Vanda
  • Geneva, Switzerland, Doubles
    Klaasen R / LU Y-H 13:00 Cabal J S / Farah R
  • Georgia F2, Doubles
    Balleret B / Bortolotti M 13:30 Cias P / Panfil G
  • Bosnia & Herzegovina F2, Doubl...
    Sabanov I / Sabanov M 13:40 Kalenichenko D / Masar J
  • Eskisehir, Turkey
    Lorenzi, Paolo 13:50 Boutillier, Remi
  • Nuremberg, Germany
    Knapp, Karin 14:00 Vinci, Roberta
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Cervera-Vazquez, Lucia 14:00 Palcic, Sara
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Podoroska, Nadia 14:00 DI Giuseppe, Martina
  • Czech Republic F2, Singles
    Ignatik, Uladzimir 14:00 Stanek, Robin
  • Portugal F6, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 14:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Egypt F19, Doubles
    Smethurst D / Willis M 14:30 Maamoun K-M / Taweel I H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cadar E-T / Geukens B 14:30 Cavaday N / Stephenson F
  • Nice, France
    Mayer, Leonardo 14:30 Thiem, Dominic
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Stefanini, Lucrezia 14:30 Teichmann, Jil Belen
  • Strasbourg, France
    Mladenovic, Kristina 15:00 Stosur, Samantha
  • Geneva, Switzerland
    Sousa, Joao (POR) 15:15 Bellucci, Thomaz
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Ferrando, Cristiana 15:30 Zarazua, Renata
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    VON Deichmann, Kathinka 15:30 Chantraine, Catherine
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Lioi, Emma 15:30 Sugnaux, Tess
  • Caserta, Singles W-C25-ITA-13A
    Soylu, Ipek 15:30 Kasatkina, Darya
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 16:00 Coglitore, Gabriela
  • Portugal F6, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 16:00 Garanganga, Takanyi
  • Argentina F6, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:00 Coria, Federico
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Dinu, Cristina 17:00 Carrillo Marin, Alba
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Shamayko, Marina 17:00 Sturmigh, Anna
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Chiesa, Deborah 17:00 Dentoni, Corinna
  • Italy F10, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Gaio, Federico
  • Colombia F2, Singles
    Lopes, Tiago 17:00 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Djordjevic, Teodora 17:30 Balducci, Alice
  • Portugal F6, Doubles
    Falcao G / Sant'Anna B 18:00 Deus N / Domingues J
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Rizzolo, Kayla 18:30 Uberalova, Petra
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Noury, Tanya 18:30 Savoretti, Alice

Austrijanac jedva izvukao živu glavu

PREŽIVEO: Pogledajte težak pad Tomasa Morgenšterna!

Ostali sportovi

Autor:

Morgenštern je doživeo povrede prilikom doskoka na takmičenju u Titise-Nojštatu

Tomas Morgenštern, Foto: AP

Morgenšterna iznose na nosilima

TITISE-NOJŠTAT - Austrijski skijaš skakač Tomas Morgenštern teško se povredio prilikom doskoka na takmičenju u Svetskom kupu u Titise-Nojštatu.

Austrijancu se prilikom doskoka otkačila jedna skija. Skijaš je potom udario licem na sneg. On je uspeo da nakratko ustane, ali je ponovo pao.

Brzo je reagovala lekarska ekipa, a Morgenštern je imobilisan i odmah prebačen u bolnicu u Frajburgu. On je prema poslednjim informacija slomio desni mali prst i ima modrice, posekotine i ogrebotine po licu. Još nije poznato kada će Austrijanac da se vrati takmičenjima.

http://www.youtube.com/watch?v=0TgNsv7LEGc

"Kao da me Kličko udario pesnicom, a onda se ugasilo svetlo. Osećam jake bolove po celom telu, ali se nadam da ništa nije ozbiljno. Znaću više narednih dana", rekao je Morgenštern u bolnici.

Morgenštern je trenutno vodeći generalnom plasmanu sa 298 bodova.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Na Vučiću je da u SAD propagira dobre uslove koje kao zemlja nudimo Milan Kovačević, ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!