(VIDEO) LEBRON JE NEZADRŽIV: Džejms opet blistao, Klivlend izbacio Indijanu

Plej-of NBA lige

Košarkaši Klivlenda prvi su prošli prvu rundu plej-ofa NBA lige, pošto su danas pobedili Indijanu i u četvrtoj utakmici serije.

Klivlend je kao gost pobedio Indijanu sa 106:102 i tako prošao dalje sa 4:0 u pobedama.

Indijana je imala veliku šansu da pobedi u četvrtoj utakmici, pošto je u poslednjoj četvrtini nadoknadila 12 poena zaostatka i minut i po pre kraja vodila sa 102:100.

Najbolji igrač Klivlenda Lebron Džejms je dao trojku za novo vođstvo, potom je Kajl Korver pogodio oba slobodna bacanja, a Pol Džordž je promašio šut za produžetak.

Džejms je nastavio sa odličnim igrama i sa 33 poena je vodio svoj tim. Sledio ga je Kajri Irving sa 28, dok je Deron Vilijams postigao 14, bez promašaja iz igre.

Džordž, najbolji igrač Indijane, je potpuno podbacio, pošto je postigao samo 15 poena.

Najefikasniji u tom timu bio je Majls Tarner sa 20.

Protivnik u polufinalu Istočne konferencije NBA lige Klivlendu će biti pobednik duela izmedju Toronta i Milvokija, u kom je 2:2 u pobedama.