Iz minuta u minut
Fudbal

"DAN D" ZA FK PARTIZAN! Sve je spremno za sudbonosnu Skupštinu: Poznat dnevni red i teme o kojima će se raspravljati! Rasim Ljajić i Predrag Mijatović stigli!

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Petar Aleksić
Sva dešavanja sa Skupštine FK Partizan možete pratiti putem lajv-bloga na portalu Kurir.rs.

Crni oblaci nadvili su se nad Humskom ulicom i FK Partizan kako zna i ume mora da krene da izlazi iz krize u kojoj se već duže vreme nalazi. Zbog toga je zakazana Skupština koja će se u SC Teleoptik održati u ponedeljak, 1. juna i posle koje će se znati u kom pravcu klub nastavlja da funkcioniše.

Sva dešavanja pre, za vreme i posle sudbonosne Skupštine FK Partizan možete pratiti putem lajv-bloga na portalu Kurir.rs.

BLOG UŽIVO:

Ključni događaji
Uživo
13:47

Tu je i Ivan Ćurković

U SC Teleoptik stigao je i Ivan Ćurković.

This browser does not support the video element.

00:10
Ivan Ćurković stigao na Skupštinu FK Partizan Izvor: Kurir

13:47

Stigao i Mijatović

Na Skupštinu je došao i Predrag Mijatović.

This browser does not support the video element.

00:14
Predrag Mijatović stigao na Skupštinu FK Partizan Izvor: Kurir

13:41

Delegati pristižu

Evo i fotografija delegata koji su pristigli na sudbonosnu Skupštinu.

13:40

Dolazak Rasima Ljajića

Stigao je i Rasim Ljajić.

This browser does not support the video element.

00:09
Rasim Ljajić stigao na Skupštinu FK Partizan Izvor: Kurir

13:38

Tu je i Saša Ilić

Na Skupštinu FK Partizan stigao je i Saša Ilić.

13:31

Milka Forcan stigla

Milka Forcan upravo je stilga u SC Teleoptik.

This browser does not support the video element.

00:08
Milka Forcan stigla na Skupštinu FK Partizan Izvor: Kurir

12:08

Haos sa generalnim sponzorom

Uoči sudbonosne Skupštine, u FK Partizan desila se nepredviđena situacija i haos sa generalnim sponzorom. Više informacija možete pročitati na sledećim linkovima:

12:07

Reči autora statuta

Za Kurir se oglasio i autor statuta FK Partizan, advokat Ivan Simić, a više o tome možete pročitati na sledećem linku:

12:06

Najavljeno tajno glasanje

Najavljeno je da će glasanje na Skupštini biti tajno, a više o tome možete pronaći na sledećem linku:

12:05

Rasprava Lazovića i Mijatovića

Danko Lazović otvoreno je udario po Predragu Mijatoviću, ali je usledio brutalan odgovor. Više o tome možete pročitati na sledećim linkovima:

12:03

Reči Milke Forcan

Pred Skupštinu FK Partizan oglasila se i Milka Forcan, a više o tome možete pročitati na sledećim linkovima:

12:02

Šta su rekli Ljajić i Mijatović?

Rasim Ljajić i Predrag Mijatović oglašavali su se pred Skupštinu.

Više o tome možete pronaći na sledećim linkovima:

true

12:01

Članovi Skupštine Partizana

Ko su sve članovi Skupštine FK Partizan? Na listi se nalaze sledeći ljudi:

Redovni članovi Skupštine Partizana su: Milka Forcan, Ilija Dražić, Vojislav Lazarević, David Zelenkapić, Saša Ilić, Goran Trobok, Dejan Vukotić, Miladin Danojlić, Dr Momčilo Jakovljević, Dr Branko Đurović, Aleksandar Matić, Stanko Kustudić, Nebojša Jakovljević, Stojan Dangubić, Ninoslav Prodanović, Vladimir Adžić, Srđa Knežević, Gordan Petrić, Vujadin Stanojković, Branko Brnović, Željko Tanasković, Dragan Životić, Dušan Milisavljević, Dragan Paskaš i Tomislav Karadžić.

Ivan Ćurković je kao počasni predsednik Partizana izabrao petoricu članova Skupštine i to su, pored njega još Predrag Mijatović, Rasim Ljajić, Marko Nikolić i Nenad Vojnović.

Iz kruga zaposlenih u klubu delegirani su Miralem Sulejmani, Slađan Šćepović, Zvonko Varga, Nenad Marinković, Danko Lazović, Miroslav Bogdanović i Miloš Šaranović.

Četiri mesta pripadaju predstavnicima navijačkih grupa.

Skupština Partizana dakle ima 41 delegata i za donošenje odluka je potreban 21 glas.

12:00

Dnevni red

Početak Skupštine zakazan je za ponedeljak, 1. jun u 14 časova, a dnevni red je sledeći:

1.Izbor radnih tela (zapisničari i overivači zapisnika) i eventualno poveravanje vođenja sednice drugom licu, u skladu sa odredbom iz člana 50. stav 9. Statuta.

2. Usvajanje zapisnika sa prethodne sednice Skupštine;

3. Usvajanje izveštaja o poslovanju Kluba sa finansijskim izveštajem, u periodu od prethodno održane redovne sednice Skupštine;

4. Glasanje o poverenju članovima Upravnog odbora Kluba;

5. Razno.