potop

KATASTROFA KAKVA ĆE SE DUGO PAMTITI! Kejn u meču kvalifikacija za SP dao četiri gola za 15 minuta, Engleska ukupno 10! VIDEO

Fudbaleri Engleske nisu imali milosti na gostovanju San Marinu gde su utakmicu završili sa čak 10 postignutih golova!

Domaćin nije uspeo da dođe do pogotka, a utakmica je završena rezultatom 10:0.

Hari Kejn je četiri puta tresao mrežu i to u periodu od 15 minuta (od 27. do 42. minuta), od čega dva sa bele tačke, a na semaforu je pisalo i ime Harija Megvajera, Smit Roua, Mingsa, Ejbrahama, Sake, kao i nesrećnog Fabrija koji je postigao autogol.

U istoj grupi Poljska je neočekivano poražena od Mađarske kao domaćin rezultatom 2:1. Strelci za goste bili su Šafer u 37. i Gazdag u 80. minutu, dok je jedini gol za Poljake postigao Sviderski u 61. minutu.

U preostalom meču grupe I, Albanija je pobedila Andoru rezultatom 1:0 golom Čekićija u 74. minutu sa bele tačke.

Engleska je kao obezbedila igranje na Svetskom prvenstvu, Poljska će u baraž.

Kada je reč o grupi F, Danska je zabeležila prvi poraz u kvalifikacijama. Škotska je bila bolja od Danaca rezultatom 2:0. Danska je ipak obezbedila igranje u Kataru, a Škotska će u baraž.

U istoj grupi, Izrael je pobedio Farska ostrva rezultatom 3:2, a Austrija je bila bolja od Moldavije rezultatom 4:1.