Slušaj vest

VALJEVO- Valjevska policija je uhapsila N. R. (72) i Ž. C. (42) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Kako je saopšteno, policija je na naplatnoj stanici Lajkovac, u „dačiji“ kojom je upravljao N. R. i u kojoj je bio Ž. C., ispod sedišta suvozača, pronašla pet paketa sa više od 5,2 kilograma praškaste materije za koju se sumnja da je amfetamin.

Pretresom porodične kuće i pomoćnih prostorija Ž. C. nađena je manja količina tableta koje se nalaze na listi psihoaktivnih supstanci, elektronska vaga za precizno merenje, kao i dva paketa sa biljnom materijom za koju se sumnja da je marihuana.

zaplena 27.03..jpg
Foto: PU Valjevo

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Valjevu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni ovom tužilaštvu.

Kurir.rs