UHVAĆENI U KRIVOLOVU Dvojica muškaraca uhapšeni u Kniću zbog nezakonitog ribolova: Biće podneta krivična prijava protiv obojice
Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nezakonit ribolov, protiv osumnjičenih će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku nadležnom tužilaštvu u Kragujevcu
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kniću, u saradnji sa ribočuvarskom službom "Balkan eko tim", zatekli su četrdesetčetvorogodišnjaka iz Knića i pedesetšestogodišnjaka iz Kragujevca, na priobalju Gružanskog jezera u nezakonitom ribolovu.
Ribočuvarska služba je na ovom mestu na kojem je ribolov trajno zabranjen od osumnjičenih oduzela ribu šaran i mreže koje su koristili.
Takođe, prilikom pretresa stana i drugih prostorija koje koriste osumnjičeni pronađeno je i oduzeto više mreža za ribolov.
Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nezakonit ribolov, protiv osumnjičenih će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku nadležnom tužilaštvu u Kragujevcu.
Kurir.rs
VUČIĆ JASAN POSLE RAZGOVORA S KOŠTOM: Mi smo posvećeni evropskom putu i danas razgovaramo o svim pitanjima od uzajamnog interesa, budućnost regiona vidimo u EU