Slušaj vest

Autobus na sprat pun prokupačkih đaka ,koji su krenuli na ekskurziju ka Sokobanji, zapalio se danas kod Krivog Vira, nadomak Boljevca.

Reč je o učenicima OŠ Nikodije Stojanović Tatko iz Prokuplja.

Kako nezvanično saznajemo, sva deca su dobro, jer su uspela na vreme da izađu iz autobusa i da se sklone od požara što se vidi i na snimku. 

Zapalio se autobus sa đacima iz Prokuplja Foto: Kurir

Reč je o đacima sedmacima koji su krenuli na ekskurziju.

U školi kažu da su deca dobro i da su na vreme izašla iz autobusa, ali dalje ništa od toga ne komentarišu.

 Reč je o dvodnevnoj ekskurziji po istočnoj Srbiji. Organizuje je niška agencija Halo travel, a autobus je doljevačke firme MBM. 

Zapalio se autobus sa đacima iz Prokuplja Izvor: Kurir

Jutros oko 7 sati krenuli su iz Prokuplja, nakon što je policija pregledala vozilo. Aleksandar Paunović, jedan od roditelja koji je već krenuo da pokupi svoje dete, kaže da se deca u ovom momentu žale na mučninu, ali da su svi van autobusa.

Nedaleko od Boljevca zapalio se autobus sa učenicima OŠ Nikodije Stojanović Tatko iz Prokuplja Izvor: Privatna arhiva

Kurir.rs