icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Najnovije vesti

Espreso.rs

Adria media

ZOMER UKRAO TRI BODA SVOM TIMU: Švajcarci i Kostarika odigrali nerešeno, golman Sajdžija tragičar meča (VIDEO)

grupa e

Mundijal 2018

Fudbaleri Švajcarske i Kostarike odigrali su nerešeno u poslednjoj utakmici grupe E na Mundijalu u Rusiji.

Fudbaleri Kostarike i Švajcarske odigrali smo nerešeno u poslednjoj utakmici grupe E.

Poveli su Švajcarci golom Džemailija, ali su Kostarikanci izjednačili preko Vatsona.

U 87 minutu novu prednost Sajdžijama doneo je Josip Drmić, a kada je sudija trebalo da pokaže kraj meča, on je pokazao na belu tačku.

Šutnuo je Brajan Ruiz, lopta je pogodila u prečku, pa se od leđa Zomera odbila u mrežu.

Brazil je završio kao lider na tabeli, dok su Švajcarci kao drugi prošli dalje.

Brazil će igrati selekcijom Meksika, dok će Švajcarska odmeriti snage sa reprezentacijom Švedske.

DRUGO POLUVREME:

90. minut - GOOOOOL - Zomer je postigao autogol.

81. minut - Šaćiri je izašao iz igre, na teren je ušao Lang.

73. minut - Tempo igre je drastično pao, deluje kao da su obe ekipe zadovoljne trenutnim rezultatom.

67. minut - Kostarika je preuzela inicijativu, ali ne mogu to ponovo da realizuju na pravi način.

61. minut - Behrami je izašao iz igre, Švajcarci ne žele ništa da rizikuju , žele pobedu.

56. minut - GOOOOOOL - VOTSON, na asistenciji Kembela

49. minut - Kembel je promašio odličnu priliku, lopta mu je prešla preko noge u ključnom momentu.

46. minut - Počeo je drugi deo igre.

PRVO POLUVREME:

45. minut - Okončan je prvi deo igre.

40. minut - Nastavili su Tikosi sa ofanzivom, ali ne mogu da nađu način da to realizuju.

31. minut - GOOOOOL - DŽEMAILI na asistenciju Embola

20. minut - Tikosi gaze Švajcarce, ali Zomer drži svoju ekipu u meču. Bog zna koja odbrana po redugolmana Švajcarske.

10. minut - Preča za Kostariku

8. minut - Nova dobra prilika za Tikose, ali ovog puta je lopta prešla koji centimetar preko prečke.

6. minut - Sjajna prilika za Kostariku, ali golman Zomer je na visi zadatka. Kostarikanci su bolji protivnik od samog starta.

1. minut - Počela je utakmica.

SASTAVI:

Švajcarska (4-2-3-1): Zomer - Lihtštajner, Šer, Akanđi, Rodrigez - Behrami, Džaka - Šaćiri, Džemaili, Embolo - Gavranović.

Kostarika (4-2-3-1): Navas - Ovijedo, Vaston, Gamboa, Gonzales - Akosta, Borhes - Guzman, Kolindres, Ruiz - Kembel.

Švajcarska trenutno zauzima drugo mesto u grupi sa četiri boda, ali slabijom gol razlikom u odnosu na ekipu Brazila.

Švajcarska je u prvom kolu odigrala nerešeno sa selekcijom Brazila, dok je u drugom meču bila bolja od Srbije rezultatom 2:1.

Kostarika se oprostila od Mundijala. Oni su u prvom kolu poraženi od Srbije rezultatom 1:0, dok su u drugom kolu izgubili od Brazila rezultatom 2:0.

Švajcarcima je potrebna pobeda kako bi overili prolaz dalje.

U drugoj utakmici grupe sastaju se Srbija i Brazil.

Ranije danas, Nemačka je eliminisana sa prvenstva, pa će Šveđani kao prvi ići u osminu finala, dok će Meksiko biti drugi.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!