DOŠAO DA VIDI SVOJU DECU, PA DOBIO KIŠU METAKA! Dva Albanca i Bugarin uhapšeni zbog ubistva profesora u Grčkoj, iza svega stoji BIVŠA ŽENA (FOTO)
Bivša supruga poljskog univerzitetskog profesora optužena je da je bila organizator njegovog hladnokrvnog ubistva pre deset dana u Svetoj Paraskevi. Žena, sa kojom je profesor sa Berklija imao dvoje dece, navodno je ubedila svog sadašnjeg partnera da ubije 43-godišnjeg Poljaka.
Prema dosadašnjim informacijama, žena je u početku vršila pritisak na svog sadašnjeg partnera da pronađe plaćene ljude da pretuku njenog bivšeg muža.
Policija je navodno identifikovala tri osobe, kako prenose tamošnji mediji — dva Albanca i jednog Bugarina — koji su uhapšeni. Oni su, prema dosadašnjim informacijama, prevezli počinioca na mesto zločina i dali mu oružje kojim je pucao na profesora, pištolj Tokarev.
Sadašnji partner žene uhapšen je pod optužbom da je maskirani muškarac koji je ubio 43-godišnjeg oca sa pet metaka, dok su trojica stranaca optužena da su saučesnici. Profesor je, pored spora oko dece, imao i velike finansijske razlike sa bivšom suprugom.
Istraga slučaja je u punom jeku.
Kurir.rs/Prototema