OSKAR ZA MARIJA: Baloteli iscenirao penal u poslednjim sekundama meča sa Ajaksom

Sudija, gde su ti oči

Napadač Milana s leđa obuhvatio defanzivca holandskog kluba, a potom pao, što je bilo dovoljno da sudija pokaže na belu tačku

AMSTERDAM - Fudbalere Ajaksa sekunde su delile od pobede nad Milanom u meču 2. kola Lige šampiona.

"Konjanici" su poveli golom Densvila u 90. minutu, ali je u četvrtom minutu nadoknade vremena sudija Jonas Erikson iz Švedske pokazao na belu tačku u korist "rosonera" zbog prekršaja nad Balotelijem.

Zaista čudna odluka, s obzirom da je Baloteli bio taj koji je napravio prekršaj u napadu. Kontraverzni napadač je koji sekund kasnije penal pretvorio u pogodak za konačnih 1:1.

Penal za Milan neodoljivo podseća na penal koji je dosuđen za Real protiv Elčea, kada je Pepe napravio prekršaj u napadu, a sudija svirao u korist velikana.