BAMBI REŠETA: Tošić postigao tri gola za 25 minuta!

Srbin heroj CSKA

CSKA je na svom terenu pobedio Krasnodar s 5:1, a Srbin se tri puta upisao u listu strelaca

MOSKVA - Fudbaleri CSKA pobedili su u Moskvi ekipu Krasnodara s 5:1 u meču 14. kola ruskog šampionata, a utakmicu je obeležio srpski reprezentativac Zoran "Bambi" Tošić postigao je tri gola za "armejce".Tošić se upisao u strelce u 14, 27. i 39. minutu. Golove za moskovski klub postigli su još Sejdu Dumbija u 18. i Sergej Ignaševič u 67. Jedini strelac za goste bio je Pavel Mamaev u 49. minutu.CSKA se posle ovog trijumfa nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 24 boda, koliko ima i petoplasirani Krasnodar.Tošić je pre četiri dana bio jedini strelac za svoj tim u porazu od Mančester sitija (1:2) u trećem kolu grupe D Lige šampiona.