BARSA GAZI I BEZ MESIJA: Elče pao na Nou kampu!

Het-trik Aleksisa Sančeza

Barselona je pobedila Elče s 4:0, a Sančez je postigao tri gola za svoj tim

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Elčea s 4:0 u meču 18. kola španske Primere.Junak meča bio je napadač Barselone Aleksis Sančez, koji se tri puta upisao u strelce za svoj tim. On je postigao golove u sedmom, 63. i 69. minutu. Jedan gol dao je Pedro Rodrigez u 16. minutu. Ćavi Ernandez nije iskoristio penal u 49. minutu.U katalonskom timu nije bilo najboljeg igrača Lionela Mesija, koji se oporavio od povrede, ali je stručni štab Barselone odlučio da ne reskira previše i da do daljeg odmara Argentinca.Sevilja je bila bolja od Hetafea s 3:0. Osasuna je pobedila Espanjol s 1:0 golom Kehuda u 33. minutu. Sosijedad je na svom terenu u poslednjem meču dana pobedio Bilbao s 2:0. Barselona deli prvo mesto na tabeli sa Atletikom. Oba tima imaju po 49 bodova.