BALOTELI PLAKAO: Iguain srušio Milan (VIDEO)

Serija A

Napoli u derbiju slavio 3:1

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu ekipu Milana sa 3:1 u derbi utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Početak meča nije nagoveštavao takav ishod, pošto je Adel Tarabt u šestom minutu doveo goste u vođstvo.Ipak, samo tri minuta kasnije izjednačio je Gokhan Inler. U drugom poluvremenu Napoli je krenuo u totalnu ofanzivu i to mu se isplatilo, jer je Gonzalo Iguain pogocima u 56. i 82. minutu doneo veliku pobedu.

Najbolji prikaz nemoći rosonera, naročito u drugom poluvremenu, pokazuju i suze Marija Balotelija koje je isplakao kada je zamenjen.

Rezultati i strelci:

Fiorentina - Atalanta 2:0 (Iličić 16, Volski 86)Udineze - Kjevo 3:0 (Di Natale 56, Fernandes 74, Badu 86)Napoli - Milan 3:1 (Inler 11, Iguain 56, 82 - Tarabt 8)Sutra:

Torino - BolonjaSampdorija - KaljariParma - KatanijaLivorno - ĐenovaVerona - JuventusLacio - RomaInter - Sasuolo

Tabela: Juventus 59, Roma 50, Napoli 47, Fiorentina 44, Verona 35, Inter, Torino 33, itd.