ROSONERI SE BUDE: Milan uzeo meru Sampi

serija a

Ekipa Siniše Mihajlovića upisala je drugi uzastopni poraz u nizu. Strelci za Milan bili su Adel Tarabt u 12. i Adil Rami u 58. minutu
1 / 4

ĐENOVA - Fudbaleri Milana savladali su Sampdoriju sa 2:0 u 25. kolu Serije A. Istim rezultatom slavila je ekipa Kjeva u Veroni, protiv Katanije. Inter je u Milanu igrao nerešeno sa Kaljarijem 1:1, a istim rezultatom remizirale su i ekipe Udinezea i Atalante. U prvom meču dana Verona je pobedila Livorno sa 3:2, a sjajan pogodak za goste postigao je srpski fudbaler Boško Janković.Ekipa Siniše Mihajlovića upisala je drugi uzastopni poraz u nizu. Strelci za Milan bili su Adel Tarabt u 12. i Adil Rami u 58. minutu. Domaći tim je meč završio sa deset igrača, pošto je u 72. minutu zbog drugog žutog kartona isključen Lopes.Kjevo je pobedilo direktnog rivala za opstanak Kataniju, iako su od 42. minuta imali igrača manje, pošto je isključen Đenaro Sardo. Golove za domaći tim postigli su Tero u 27. i Riđoni 68. minutu.Inter je ponovo razočarao pošto je kod kuće samo remizirao sa Kaljarijem. Tim sa Sardinije poveo iz penala golom Pinilje, da bi bod neroazurima obezbedio Fonseka Rolando u 51. minutu. Inter je imao više od igre, ali se na golu Kaljarija istakao srpski internacionalac Vlada Avramov koji je na kraju, potpuno zasluženo, proglašen za igrača meča. I Udineze je izvukao bod protiv Atalante. Brivio je doveo goste u vođstvo u 24 minutu, ali je Di Natale u 71 poravno iz penala.