OSASUNA PREGAZILA ATLETIKO: Real na vrhu Primere

Španska liga

Tim iz Pamplone posle remija sa Barselonom, uzeo bodove i do ovog kola vodećem timu na tabeli

Fudbaleri Osasune napravili su drugo veliko iznenađenje ove sezone i posle remija sa Barselonom, pregazili Atletiko Madrid rezultatom 3:0 u 25. kolu Primere.Osasuna je povela već u šestom minutu golom Alvara Sehuda, koji je sam na drugoj stativi uhvatio volej posle centaršuta Armenterosa.

Asistent kod prvog postigao je drugi gol u 21. minutu, i to na kakav način. Oduzeo je loptu protivnicima na nekih 25 metara i poslao projektil od stativu golmana Tiba Kurtoe.

Tri minuta pre kraja prvog poluvremena, sve je bilo rešeno, kada je Tores iskoristio centaršut Damije i postavio konačnih 3:0.

Primera, 25. kolo:

petak:

Valjadolid – Levante 1:1

subota:

Real Madrid – Elče 3:1Selta – Hetafe 1:1Real Sosijedad – Barselona 3:1Almerija – Malaga 0:0

nedelja:

Rajo Valjekano – Sevilja 0:1Betis – Atletik Bilbao 0:2Valensija – Granada 2:1Osasuna – Atletiko Madrid 3:0