PRATE ČELSI: Siti savladao Hal, golčina Davida Silve

Premijer liga

Mančester Siti pobedio je Hal sa 2:0, a meč je definitivno obeležio fantastičan pogodak Davida Silve, koji je bio i asistent kod drugog gola

HAL - Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su Hal sa 2:0 (1:0), u prvom meču 30. kola Premijer lige.Siti se tako približio se vodećem Čelsiju na šest bodova zaostatka. "Plavci" imaju 66 bodova, ali i dve utakmice više pa bi "građani" mogli da ih stignu na vrhu. Siti je savladao Hal golovima Davida Silve u 14. minutu i Edina Džeka u 90. minutu.

Gosti su stigli do trijumfa sa igračem manje, pošto su od 10. minuta igrali bez kapitena Visenta Kompanija. Kompani je dobio direktni crveni karton pošto je kao poslednji igrač odbrane srušio Nikicu Jelavića.Meč je definitivno obeležio fantastičan pogodak Davida Silve, koji je bio i asistent kod drugog gola.

Aleksandar Kolarov Silvu Subota:

Nedelja:Mančester Junajted - LiverpulTotenhem - ArsenalTabela: Čelsi 66 bodova, Mančester Siti 60, Liverpul 59, Arsenal 59, Totenhem 53...