Paparaco: Kapiten Engleske i Liverpula na odmoru
Džerard leči rane na Ibici!
Zahvaljujući eliminaciji „Gordog Albiona“ posle samo tri utakmice i jednog osvojenog boda, odmor za Džerarda počeo je ranije nego što je planirano
Misli na penziju.
Kapiten i živa legenda Liverpula Stiven Džerard otišao je sa suprugom Aleks na zasluženi odmor u špansko letovalište na ostrvu Ibica kako bi zaboravio na traume koje su ga zadesile u prethodna dva meseca!
I dok je Svetsko prvenstvo u punom jeku, kapiten reprezentacije Engleske, šampiona sveta iz 1966. godine, uživa u suncu i plažama Ibice. Zahvaljujući eliminaciji „Gordog Albiona“ posle samo tri utakmice i jednog osvojenog boda, odmor za Džerarda počeo je ranije nego što je planirano.
Veznom fudbaleru „crvenih“ je izležavanje na suncu pored atraktivne supruge više nego potrebno pošto je pre debakla u Brazilu Liverpul za dlaku izgubio titulu prvaka Engleske, koja se na Enfild roudu čeka čak 24 godine.
(P. P.)