ZAPAŽENA PARTIJA PEJČINOVIĆA: Fudbaleri Lokomotive savladali Sibir u Kupu Rusije

Uspešno gostovanje u Novosibirsku

Fudbaleri moskovske Lokomotive pobedili su Sibir sa 3:1 i plasirali se u osminu finala Kupa Rusije, a zapaženu partiju imao je srpski internacionalac Nemanja Pejčinović
Fudbaleri moskovske Lokomotive pobedili su Sibir sa 3:1 i plasirali se u osminu finala Kupa Rusije, a zapaženu partiju imao je Nemanja Pejčinović.
Moskovljani su poveli preko Busufe iz penala u 23. minutu, vođstvo je udvostručio Denisov u 62, da bi treći gol za goste postigao Giljerm u 78. minutu. Samo minut kasnije, Markosov je postavio konačan rezultat sa bele tačke.
Pejčinović je prvi put ove sezone igrao na svojoj poziciji štopera, što je očigledno urodilo plodom na gostovanju u Novosibirsku.
Lokomotiva je tako ujedno došla do prve pobede pod vođstvom novog trenera Čerevčenka, koji je nedavno preuzeo moskovski tim.
Pejčinović je redove Lokomotive pojačao ovog leta iz Nice i do sada je upisao pet nastupa. Protivnik Moskovljana u osmini finala biće ekipa Ufe.