SRBIN NE POSUSTAJE: Miroslav Radović ponovo dvostruki strelac u pobedi Legije

Rešeta protivničke mreže

Srpski fudbaler Miroslav Radović nastavio je golgetersku seriju u dresu Legije i u Kupu Poljske, u trijumfu nad Legnicom sa 4:0

Srpski fudbaler Miroslav Radović nastavio je golgetersku seriju u dresu Legije i u Kupu Poljske, u trijumfu nad Legnicom sa 4:0.Radović je postigao drugi i četvrti gol u rutinskoj pobedi šampiona Poljske, koji se tako plasirao u osminu finala najmasovnijeg klupskog takmičenja.Vrdoljak je doneo prednost Legiji u 22. minutu, Radović je udvostručio prednost u 48, da bi samo sedam minuta kasnije klub iz Varšave Kosecki odveo na 3:0. Konačan rezultat postavio je srpski napadač u sudijskoj nadoknadi vremena.Radović je tako broj postignutih golova ove sezone doveo do 12 i to za nepuna dva meseca. Srpski napadač je bez sumnje najzaslužniji za sjajne igre Legije, a prošle nedelje je na utakmici sa Lokerenom postao najbolji strelac kluba u istoriji u evropskim takmičenjima.Fudbalere Legije naredna utakmica očekuje u subotu od 20.30 časova, kada dočekuju Leh iz Poznanja.