PRINC RIMA NADMAŠIO GIGSA: Toti najstariji strelac u Ligi šampiona

Kapiten "vučice" kaže da ga ne zanima evidencija

Mančester siti i Roma igrali su 1:1 u meču drugog kola grupe E Lige šampiona. Domaći su poveli golom Aguera u 4. minutu sa penala, a izjednačio je Toti u 23. minutu

MANČESTER - Kapiten Rome Frančesko Toti postao je najstariji strelac u istoriji Lige šampiona.Mančester siti i Roma igrali su 1:1 u meču drugog kola grupe E Lige šampiona. Domaći su poveli golom Aguera u 4. minutu sa penala, a izjednačio je Toti u 23. minutu. Toti je nedavno napunio 38 godina, a ovim golom postao je najstariji strelac u istoriji LŠ. On je na ovoj poziciji prestigao legendarnog igrača Mančester junajteda, Rajana Gigsa. Ovo je ujedno bio prvi gol Totija na tlu Engleske. Roma nikada nije pobedila na Ostrvu kada je u timu bio Toti.

"Nadmašio sam Gigsa? Ne vodim nikakvu evidenciju. Uvek mislim na tim", rekao je Toti.